Precyzyjne odmładzanie i przebudowa skóry twarzy, szyi i dekoltu radiofrekwencją mikroigłową

Zbliżająca się jesień to idealny czas, by skorzystać z odrobinę mocniejszych zabiegów na twarz, szyję czy dekolt. Po intensywnym lecie z mocnym słońcem rodem z południa Europy warto postawić na intensywną regenerację, odbudowę i odmłodzenie skóry, a takie rozwiązanie możemy zaproponować, dzięki skutecznej terapii radiofrekwencją mikroigłową marki ShenB. Sprawdź czym jest ta technologia, co ją wyróżnia na tle podobnych zabiegów i komu jest dedykowana! 

 

Radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjna metoda, która poprawia kondycję skóry, poprawia jej napięcie, elastyczność i jędrność, odmładza – redukuje zmarszczki oraz leczy blizny i rozstępy. Nazwa tego zabiegu pochodzi od połączenia dwóch skutecznych technologii – radiofrekwencji i mikronakłuwania. Podczas zabiegu drobne igły nakłuwają skórę, by następnie dostarczyć energię radiową do głębokich warstw skóry. Takie połączenie prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Prowadzi to do wyżej wymienionych efektów, a dodatkowo do wyrównania struktury i kolorytu skóry.

 

Odmładzanie twarzy radiofrekwencją to precyzyjny zabieg, efektywny i z minimalnym okresem rekonwalescencji – minimalnym, ponieważ jak w każdym zabiegu z użyciem mikroigieł twarz czerwienieje. Jednakże to, co wyróżnia technologię marki ShenB to zawarte w głowicy światła LED w kolorze czerwonym i niebieskim, które odpowiadają za przyspieszenie procesu gojenia się skóry oraz aktywację komórek, po to, by cera szybciej przyswoiła wszystkie korzyści z zabiegu. Najważniejszym wyróżnikiem jednak jest możliwość regulacji mikroigieł, które w radiofrekwencji mikroigłowej penetrują skórę właściwą od 0,5mm aż do 3,5mm, dzięki czemu pacjent otrzymuje indywidualną terapię dopasowaną do potrzeb skóry. 

 

Dedykowane partie ciała

Choć radiofrekwencję mikroigłową można wykonać na każdą partię ciała – rozstępy i blizny rządzą się swoimi prawami i występują w różnych miejscach  – to są takie partie, które polecamy szczególnie. Tak zwana radiofrekwencja mikroigłowa oczu, to kolokwialnie mówiąc terapia obejmująca delikatną skórę wokół oczu – pod wpływem ciepła obkurczają się włókna kolagenowe, skóra staje się napięta, dzięki czemu dochodzi do redukcji zmarszczek wokół oczu, a także do rozjaśnienia cieni pod oczami. 

Najpopularniejszą partią jest oczywiście radiofrekwencja mikroigłowa twarzy, a co za tym idzie również szyi i dekoltu, nie można zapominać o tych częściach, ponieważ mówi się, że szyja i dekolt są najczęściej pomijanymi partiami w pielęgnacji. Jak już wspominaliśmy radiofrekwencja jest idealna w przypadku redukcji zmarszczek zarówno statycznych jak i mimicznych, poprawia elastyczność i napięcie skóry oraz minimalizuje pory i wyrównuje koloryt. Zarezerwuj na zabieg od 30 do 60 minut – w zależności od wybranej partii ciała. 

Radiofrekwencja mikroigłowa technologią marki ShenB jest dedykowana zarówno kobietom jak i mężczyznom zmagającym się z problemem wiotkiej skóry ze zmarszczkami. Należy jednak sprawdzić, czy w wykonaniu zabiegu nie będą przeszkadzały przeciwwskazania tj.:

  • ciąża i karmienie piersią
  • aktywne infekcje skóry (m.in. opryszczka)
  • stany zapalne skóry 
  • choroby autoimmunologiczne

W Anlaya Clinic zawsze dbamy o komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu, dlatego dokładnie przeprowadzamy wywiad przed zabiegiem z każdym pacjentem. 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺