Olśniewająca cera podczas ważnego wydarzenia? Poznaj infuzję tlenową Intraceuticals®! 

Twojej skórze brakuje blasku, jędrności i nawilżenia? A może wręcz przeciwnie, jest w bardzo dobrej kondycji i chcesz podtrzymać ten stan jak najdłużej? Jest też trzecia opcja, Twoja skóra jest całkowicie normalna, ale zbliża się ważne wydarzenie w Twoim życiu i pragniesz poprawić jej stan, by poczuć się jeszcze piękniej, poprawić swój komfort i pewność siebie! Bez względu, która opcja Cię dotyczy rozwiązanie mamy jedno – Infuzja tlenowa Intraceuticals®! W skrócie to zrewolucjonizowana metoda dostarczania składników aktywnych do skóry za pomocą czystego tlenu, którą pokochały gwiazdy na całym świecie! 

Czym dokładnie jest infuzja tlenowa Intraceuticals®?

To popularny zabieg, który opiera się na wtłoczeniu kwasu hialuronowego tlenem hiperbarycznym. Ta innowacyjna metoda pozwala osiągnąć efekt rozświetlonej i nawilżonej skóry w bardzo krótkim czasie i w całkowcie bezpieczny oraz nieinwazyjny sposób. Wprowadzane sera bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, silne antyoksydanty oraz kompleksy witamin. 

W zależności od efektu jakiego oczekujemy wyróżniamy 4 rodzaje zabiegów:

  • Rejuvenate, inaczej kuracja odmładzająca – liftinguje, napina i nawilża skórę, dedykowana jest każdemu, kto boryka się z cienką i suchą skórą oraz pierwszymi oznakami starzenia się. Efekt, który osiągniemy to poprawiony koloryt, wygładzenie i wypełnienie drobnych zmarszczek. 
  • Opulence – zabieg rozjaśniający dla osób, które posiadają nierówny koloryt skóry oraz plamy starcze. Kuracja przynosi oczywiście efekt rozjaśnienia, przywraca blask niedotlenionej skórze oraz zdecydowanie ją głęboko nawilża i ujędrnia. 
  • Clarity, czyli oczyszczenie – jak sama nazwa wskazuje osoby wybierające ten zabieg decydują się na kurację oczyszczającą, która dedykowana jest skórze zanieczyszczonej, tłustej i z tendencją do niedoskonałości. Efektem jest uspokojenie i ukojenie skóry problematycznej, oczyszczenie i silne nawilżenie. 
  • Atoxelene, tzw. zabieg uzupełniający – stosujemy go w przypadku zmarszczek mimicznych w okolicach ust i oczu. Kuracja zalecana jest po innych zabiegach medycyny estetycznej tj. botoks czy nakłuwanie mikroigłowe. 

W zależności od rodzaju kuracji, którą wybierzemy otrzymamy efekty:

  • rozjaśnienia przebarwień posłonecznych i starczych 
  • redukcję zmarszczek 
  • lifting i ujędrnienie skóry 
  • zagęszczenie 
  • redukcję zapalnych zmian trądzikowych

Jak wygląda zabieg? 

Dlaczego zabieg infuzji tlenowej jest tak popularny i uwielbiany przez znanych i bogatych? Ponieważ jest nieinwazyjny, bezbolesny i idealny przed wielkimi wydarzeniami! Skóra po nim jest promienna i napięta, kuracja nie wymaga okresu rekonwalescencji, efekt widoczny jest już po pierwszej wizycie w gabinecie, ale najlepiej wykonać całą serię. Ale jak wygląda sam zabieg? Infuzja Intraceuticals® składa się 6 kroków, które trwają ok 1-1,5h. Zabieg wykonywany jest pod okiem kosmetologa, który rozpoczyna go dokładnym demakijażem. Następnie specjalnym aplikatorem rozpylane jest serum na cerze, by zaraz potem zaaplikować czysty, sprężony tlen. Ciśnienie hiperbaryczne powoduje, że wypuszczany tlen dokładnie wtłacza serum. Zabieg infuzji jest szybki i przyjemny, pozwala w szybki sposób osiągnąć efekt doskonale nawilżonej i rozświetlonej skóry. Intraceuticals® redukuje opuchliznę poprzez kojące działanie chłodzącego tlenu, zmniejsza zasinienie skóry wokół oczu oraz poprawia mikrokrążenie. 

Infuzja tlenowa nazywana jest “zabiegiem bankietowym”, polecana przed ważnymi uroczystościami. Wspominaliśmy, że najlepiej wykonać całą serię, zazwyczaj jest to do 6 zabiegów wykonywanych z tygodniową przerwą, ale wielką zaletą takich zabiegów bankietowych jest fakt, że można je też wykonać dzień lub dwa przed wydarzeniem i cieszyć się doskonałym efektem. Dla wzmocnienia efektu w gabinecie Anlaya dobieramy indywidualna kurację domową odpowiadającą na potrzeby Klienta. 

Infuzję Intraceuticals® polecamy każdemu, kto wśród wymienionych powyżej problemów znalazł swój, zarówno kobietom jak i mężczyznom oraz osobom młodym, ponieważ jest to również idealna kuracja profilaktyczna, zapobiegająca starzeniu się skóry. 

 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺