An-lift – holistyczne podejście do rewitalizacji skóry – NOWOŚĆ

Kiedyś zabiegi medycyny estetycznej były uznawane za te, które aż nadto ingerują w naturalne piękno – wypełniacze w policzkach, powiększone usta, czy zabiegi modelujące i ujedrniajace sylwetkę – gołym okiem zauważyliśmy osoby, które stale bywały w gabinetach estetycznych. Dzięki postępowi w sposobie przeprowadzania zabiegów, wprowadzenia na rynek nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych protokołów łączonych, lekarze mogą zaproponować swoim pacjentom holistyczne podejście do poprawy swojego wyglądu. Sprawdź najnowszą propozycję, która pojawiła się w Anlaya Clinic niedawno, a już jest w naszym rankingu top 5 zabiegów rewitalizujących – AN-LIFT!

Holistyczne podejście – czyli tak naprawdę jakie?

Na pewno kiedyś słyszałaś/eś o “holistycznym podejściu” ten termin już od kilku lat gości na pierwszych stronach gazet czy też artykułów w Internecie, ale czy tak naprawdę wiesz co to znaczy? Holistyczny, to nic innego jak całościowy, kompleksowy – czyli w medycynie estetycznej można to rozumieć jako rozległą pielęgnację umysłu, ducha i ciała. I zgodnie z tą ideą powstał zabieg An-Lift, czyli kompleksowa rewitalizacja skóry, którą wykonasz w gabinecie, a wisienką na torcie będzie przyjemna pielęgnacja domowa.

An-Lift łączy skuteczną technologię podczerwieni z wysokiej jakości produktami i pielęgnacją domową. W skrócie zabieg polega na użyciu termoliftingu, mezoterapii kwasem hialuronowym, wypełniacza, a na koniec wysokiej jakości kosmetyków, więc finalnie otrzymamy kurację, aż 4 produktami, które razem tworzą integralną całość i dają spektakularny efekt.

Zadaniem całej procedury jest  kompleksowa pielęgnacja skóry, poprawa jej kondycji, ujędrnienie i natychmiastowe nawilżenie. Każdy z etapów zabiegów An-Lift daje oddzielne rezultaty, które są rewelacyjne, a idąc z duchem czasu, erą technologii i procedur łączonych zestawienie zabiegów w odpowiedniej kolejności zdecydowanie pogłębia ich efekt i trwałość – a o to nam właśnie chodzi – by przez długi czas wyglądać świeżo, młodo i naturalnie.

Czego spodziewać się przed, w trakcie i po procedurze?

Sekret procedury An-Lift tkwi w kompleksowej pielęgnacji, która zaczyna się już podczas pierwszej wizyty. Lekarz, który wykonuje procedurę dokładnie weryfikuje czy zabieg jest dla Ciebie – jest to bardzo ważne, bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Warto zaznaczyć, że zaangażowanie Pacjenta w tym przypadku też jest bardzo ważne, ponieważ oprócz całościowego podejścia do wykonania, niezwykle istotna jest również pielęgnacja domowa, która potęguje efekt gabinetowy.

Pierwszym krokiem jest oczywiście oczyszczenie twarzy i wykonanie mezoterapii, tydzień później w gabinecie przeprowadzany jest termolifting  oraz wstrzykiwany wypełniacz. Po drugiej wizycie następują 2 tygodnie przerwy, po tym czasie wykonywany jest termolifting, następnie tydzień później mezoterapia , a na koniec 2 tygodnie po mezoterapii zamykamy procedurę termoliftingiem. Dodatkowo Pacjent otrzymuje pielęgnację domową, która dopełnia  każdą wizytę.

Dzięki wykorzystanym metodom angażujemy różne warstwy skóry oraz sprawiamy, że nasza skóra otrzymuje odpowiednia pielęgnację zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną. Efektem jest rozświetlona cera, wygładzone zmarszczki, jędrność i wyrównany owal twarzy oraz delikatność.

Należy jednak pamiętać, że zabieg przeprowadzany jest selektywnie, pierwsze efekty widoczne są od razu, ale najlepsze rezultaty zobaczysz na koniec kuracji.

Dążysz do uzyskania pięknej, zdrowej i młodej skóry – bez plam, zmarszczek, naczynek i innych mankamentów, które są pierwszymi oznakami starzenia? Tego niestety nie powstrzymasz, ale możesz nieco opóźnić cały proces, bez przesadnego użycia medycyny estetycznej. Zaufaj specjalistom w Klinice Anlaya i wypróbuj holistycznego podejścia z zabiegiem An-Lift.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺