Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy – prezent dla Pana Młodego

Czy tylko kobiety powinny o siebie dbać? Nic bardziej mylnego! Panowie, podobnie jak i panie, mogą za pomocą zabiegów kosmetycznych w znacznym stopniu poprawić swój wygląd i ogólną kondycję. Jest to istotne szczególnie w przypadku ważnych życiowych okazji – a ślub jest niewątpliwie jedną z nich. Pan Młody powinien zadbać, żeby nie zostawać w tyle za swoją partnerką. Najlepiej w tym przypadku zdecydować się na kosmetyczne pakiety ślubne, które pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie kompleksowej pielęgnacji. Warto tutaj zwrócić szczególną uwagę na zabiegi na twarz, która przecież zawsze jako pierwsza rzuca się w oczy – można powiedzieć, że stanowi pewną “wizytówkę” tego, kim jesteśmy.

Specyfika męskiej skóry

Skóra mężczyzn w znacznym stopniu różni się od skóry kobiet. Jest grubsza, a równocześnie lepiej ukrwiona i bardziej elastyczna. Wydziela też więcej sebum i generalnie rzecz ujmując, wolniej się starzeje. Równocześnie jednak ma większą skłonność do przetłuszczania się, a co za tym idzie – do rozwoju trądziku i wyprysków. Intensywniej ulega też rogowaceniu.

Nic więc dziwnego, że panowie potrzebują zupełnie innych kosmetyków niż panie. Preparaty skierowane specjalnie do mężczyzn nie powstały bez powodu. Dlatego, zamiast ukradkiem podkradać kosmetyki narzeczonej, warto wreszcie poważnie zainteresować się swoim wyglądem i wybrać takie zabiegi, które rzeczywiście mają szansę okazać się skuteczne.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy – rodzaje

W naszym salonie jest wiele zabiegów przeznaczonych do pielęgnacji męskiej skóry twarzy. Jest to:

  • mikrodermabrazja – klasyczny zabieg pielęgnacyjny polegający na kontrolowanym ścieraniu martwego naskórka. Jest to rodzaj profesjonalnego mikropeelingu. Obecnie najczęściej wykonuje się tzw. mikrodermabrazję diamentową – zabieg, w którym do mechanicznego usuwania naskórka wykorzystywane są specjalnie w tym celu przystosowane diamentowe głowice. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Ponieważ męska skóra jest zazwyczaj silnie zrogowaciała, dlatego zabieg oczyszczania twarzy metodą mikrodermabrazji jest w przypadku większości mężczyzn wyjątkowo pożądany.
  • peeling kawitacyjny – podobnie jak mikrodermabrazja, ma on działanie oczyszczające. W tym przypadku jednak zamiast siły diamentów do usuwania martwego naskórka wykorzystuje się ultradźwięki. W wyniku skierowania fali ultradźwiękowych na wilgotną skórę dochodzi do rozbicia martwych komórek naskórka. Oprócz wrażenia ogólnego odświeżenia twarzy, peeling ten usprawnia też przepływ krwi i limfy, pobudzając komórki do odbudowy.
  • masaż relaksacyjny twarzy – warto pogodzić przyjemne z pożytecznym. Masaż to zabieg, który zwiększa ukrwienie i dotlenienie twarzy, równocześnie wpływając dodatnio na nasze dobre samopoczucie.

Nie tylko twarz, czyli kompleksowe pakiety ślubne

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz są niewątpliwie bardzo ważne. Jednak, jeśli chcesz naprawdę dobrze przygotować się do ślubu, warto podjąć bardziej kompleksowe działania. Kosmetyczne pakiety ślubne dla Pana Młodego obejmują także np. wizytę u fryzjera, manicure męski, a nawet delikatny męski makijaż.

Zapraszamy!

Tags:

Artykuły

Pocą ci się ręce? To może być hiperhydroza!
Kosmetyczny sekret gwiazd
Piękno boli
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa