Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Skuteczne sposoby na pozbycie się cellulitu bez ćwiczeń

Cellulit to uporczywy do pozbycia się problem. Każda kobieta marzy o gładkiej i apetycznej skórze, jednak ogromny procent kobiet boryka się z mało estetyczną “pomarańczową skórką”. Niestety rzutuje to na poczuciu własnej wartości, a co za tym idzie pewności siebie. Wstydzimy pokazać się na plaży czy w partnerowi w sypialni, a w upalne dni nie mamy odwagi założyć krótkich spodenek. Walka z cellulitem zazwyczaj bywa nierówna, a wszelkie sposoby okazują się po jakimś czasie zawodne.

Bywa też tak, że nawet ćwiczenia na cellulit nie pomagają. Nie wspominając już o “cudownych” tabletkach, reklamowanych masowo w telewizji i w internecie. Nie dość, że nie działają, to mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Zamiast zamawiać podejrzane specyfiki z sieci, albo katować się morderczymi treningami, które nie dają wymarzonego efektu, dowiedz się, jak pozbyć się cellulitu skutecznie i bezpiecznie.

Bańki chińskie na cellulit

W ostatnich latach jest to sposób popularny, ze względu na efekty, które przynosi. Masaż bańką chińską opiera się o odmianę masażu próżniowego. Od zwykłej techniki różni się tym, że nie wykorzystuje się w tym przypadku rąk, a specjalne urządzenie – czyli gumowe kule. Metoda wykorzystuje siłę, płynącą z podciśnienia i próżni, a różne wielkości kul pozwalają na dostosowanie intensywności zabiegu do potrzeb pacjentów. Masaż bańką chińską ma swoją niezwykle przyjemną stronę, gdyż zaczyna się nałożeniem ciepłego, pachnącego olejku, który pomaga nam się odprężyć i przygotowuje skórę do zabiegu. Następnie specjalista, przy pomocy baniek, wykonuje koliste i linearne ruchy – zgodnie z kierunkiem przepływu limfy.  Masować możemy niemalże każdą część ciała – uda, biodra, brzuch, plecy, ramiona czy pośladki. Jednym słowem wszystkie te okolice, które są zazwyczaj niedoskonałe. Masaż wykonany całościowo (nie tylko na jedną partię) przynosi lepsze efekty. Oczywiście, aby uzyskać odpowiednie rezultaty zabiegi należy powtarzać, w zależności od naszych potrzeb. Ilość masaży w serii określi doświadczony masażysta –  tłumaczą specjaliści z Anlaya Day Spa w Józefowie.

Efekty masażu za pomocą bańki chińskiej

Po zastosowaniu serii masaży cellulit właściwie znika. Skóra staje się jędrna, gładka i pozbawiona nieestetycznych nierówności. Ponadto następuje efekt dotlenienia skóry, co sprawia że jest ona w stanie się lepiej regenerować. Masaże poprawiają krążenie krwi i są zbawienne dla nas kobiet, które tak często mamy z tym problemy. Ciało staje się pozbawione obrzęku, co jest niezwykle istotne w walce z cellulitem wodnym. Dzięki masażom z wykorzystaniem bańki chińskiej organizm łatwiej jest w stanie wydalić z siebie niebezpieczne toksyny. Oprócz efektów estetycznych, uzyskujemy także te psychiczne – relaks, odprężenie i zadowolenie z wyglądu własnego ciała.

Przeciwwskazania do masażu bańką chińską

Do nielicznych przeciwwskazań do masażu, których trzeba bezwzględnie przestrzegać, należą:

  • ciąża,
  • nowotwory,
  • choroby zakaźne,
  • menstruacja,
  • hemofilia,
  • cera naczynkowa,
  • żylaki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę i umów się już dziś: www.anlaya.pl.

Tags:

Artykuły

Relacja z dnia otwartego w Anlaya i spotkania z Agnieszką…
Poznaj idealne zabiegi na jesień!
Kwas hialuronowy – naturalny eliksir młodości
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa