Kiedy dieta i aktywność fizyczna nie wystarczają, żeby uzyskać wymarzoną sylwetkę, z pomocą przychodzą zabiegi odchudzające

Każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej i dobrze czuć się we własnym ciele. Od kilku lat w mediach coraz częściej pojawiają się kampanie, mające na celu uzmysłowienie ludziom, jak ważne jest zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna. Jeszcze nigdy kult szczupłego i wysportowanego ciała oraz diety nie był tak duży. Niestety, często to nie wystarcza, ale można poradzić sobie w inny sposób – wystarczy skorzystać z zabiegów odchudzających.

Skuteczne odchudzanie to nie musi być tylko katorżnicza dieta i ćwiczenia

Skuteczne odchudzanie to nie lada wyzwanie. Wie o tym każda kobieta, która kiedykolwiek próbowała zgubić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę, a także usunąć cellulit. Tzw. skórka pomarańczowa jest przypadłością nie tylko bardzo częstą, lecz także bardzo uporczywą i trudną do zredukowania. Oczywiście, odpowiednio zbilansowana dieta oraz dobrze dobrane ćwiczenia fizyczne mogą pomóc i przynieść widoczne efekty, ale pewnych mankamentów nie da się pozbyć w taki sposób lub jest to znacznie utrudnione. Na szczęście medycyna estetyczna dysponuje najnowocześniejszymi i najskuteczniejszymi sposobami, które gwarantują osiągnięcie wymarzonej sylwetki oraz znaczną poprawę kondycji skóry.

Skuteczne zabiegi odchudzające

Specjaliści z Anlaya Day Spa w Józefowie rekomendują zabiegi wyszczuplające, które są różnorodne i odpowiadają na najczęstsze potrzeby pacjentów borykających się z problemami dotyczącymi sylwetki. Dodatkową zaletą proponowanych zabiegów jest również fakt, że w czasie ich przeprowadzania pacjenci mogą się zrelaksować i odpocząć, a ich skóra nie tylko straci cellulit, lecz także będzie nawilżona, odżywiona i odpowiednio napięta.

Największym problemem, który jednocześnie najtrudniej usunąć (ponieważ często lubi nawracać) jest uporczywy cellulit. Na tę przypadłość można z powodzeniem zastosować szereg rozwiązań.

Specjaliści rekomendują Body Strategist + Cellulite Remodeler, czyli połączenie wyszczuplania z redukcją pomarańczowej skórki. Procedura opiera się na intensywnym masażu problematycznych partii wraz z podaniem produktów bogatych w składniki odżywcze. Zabieg trwa zwykle około godziny, w trakcie której redukuje się złogi tłuszczowe, poprawia się mikrocyrkulację krwi oraz innych płynów ustrojowych.

Równie skuteczny jest zabieg odchudzający o nazwie Body Strategist + Algae, który nie tylko pomaga w redukcji cellulitu, lecz także wygładza i napina skórę, a w konsekwencji modeluje sylwetkę. Dodatkową zaletą jest fakt, że procedura trwa około godzinę i jest bardzo przyjemna, pacjent może się zrelaksować i odpocząć, a skóra w tym czasie zostaje wypielęgnowana.

Natomiast dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą poddawać się intensywnym zabiegom, specjaliści z Anlaya Day Spa polecają Body Strategist + Refiner, ponieważ jest delikatny, ale jednocześnie znakomicie usuwa nagromadzoną w organizmie wodę, co w konsekwencji prowadzi do redukcji cellulitu, ale również dotlenia i demineralizuje.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺