Podaruj kartę podarunkową dla najbliższej osoby!

Spraw, by Święta zyskały większy blask – Anlaya Medical Clinic&Spa pod choinkę!

Gorączka przedświątecznych zakupów w pełni. Jeśli nadal zastanawiasz się, czym obdarowac bliską osobę, salon Anlaya Medical Clinic&Spa przygotował możliwość zakupu kart podarunkowych i voucherów na dowolny zabieg lub pakiet zabiegów. Spersonalizowany upominek posiada niezywkłą moc przywoływania wspomnień – taki gest to podarowanie kolejnej ważnej, magicznej dla tej osoby chwili.

Karty podarunkowe o wartości 200 PLN, 300 PLN, 500 PLN, 1000 PLN i vouchery na dowolnie wybrany zabieg lub pakiet zabiegów.

Możliwości zakupu vouchera prezentowego -> https://sklep.anlaya.pl/vouchery/ osobiście na Recepcji, elektronicznie w formie PDF, przesyłka pocztowa na wskazany przez Ciebie adres.

Należysz do osób, które cenią sobie wyłącznie praktyczne upominków, bo sam/-a nie lubisz dostawać nietrafionych prezentów? Karty podarunkowe i vouchery na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów w salonie Anlaya Medical Clinic&Spa to doskonały pomysł na spersonalizowany podarunek na Święta.

PODARUJ MAGICZNE CHWILE W ANLAYA MEDICAL CLINIC&SPA


Możliwość podarowania bliskiej osobie odrobiny czasu dla siebie to najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować. Zamień zwykły upominek w wyjątkową kolekcję wspomnień i emocji. Zdarza się, że w przypadku nawet najbliższej osoby mamy często problem z wyborem odpowiedniego świątecznego podarunku. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w tym roku proponujemy możliwość wykupienia w naszym salonie świątecznych voucherów na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów. Jeśli natomiast nie jesteś pewien/pewna, który zabieg będzie najodpowiedniejszy, przygotowaliśmy także karty podarunkowe.

ŚWIATECZNA KARTA PODARUNKOWA I VOUCHER W ANLAYA MEDICAL CLICNIC&SPA


Doskonały pomysł na prezent w postaci karty podarunkowej lub vouchera prezentowego na wybrane zabiegi w Anlaya Day Spa to gwarancja skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji na najwyższym poziomie. Znaleziona pod choinką elegancka koperta z kartą lub voucherem w środku z pewnością rozgrzeje do czerwoności serce obdarowanej osoby. W naszym salonie mogą Państwo wykupić kartę podarunkową o wartości 200 zł, 500 zł lub 1000 zł bądź świąteczny voucher na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów. Wszystkie usługi oferowane przez nasz salon znajdziecie Państwo na stronie www.anlaya.pl, w zakładce Usługi.

Proponujemy zakup karty lub vouchera osobiście w Recepcji naszego salonu, elektronicznie w formie pdf lub przesyłką pocztową na wskazany adres. Realizacja płatności możliwa jest gotówką lub kartą w salonie Anlaya Medical Clinic&Spa (ul. gen. Sikorskiego 57, Józefów k. Warszawy) lub przelewem bankowym: Anlaya Day Spa ING 90105010251000009092114504.

Artykuły