Klinika Urody

Klinika Urody to krótki program produkcji TVN Style, w którym przekazywane są sprawdzone informacje na temat zabiegów medycyny estetycznej, zdrowia, urody i wyglądu. Polecamy zapoznanie się z całą serią tej niezwykle wartościowej produkcji, ale najbardziej zachęcamy do obejrzenia odcinka 4, sezon 6. Dlaczego?

W tym odcinku Anna Świderek zaprezentowała swoją wiedzę na temat medycyny estetycznej i wykonała zabiegi ujędrniające oraz regenerujące w naszym Spa w Józefowie, dla pewnego wyjątkowego gościa.

 

Sylwia Gruchała – gość specjalny Anlaya Day Spa

Twórcy Kliniki Urody w każdym z odcinków zapraszają kilka osób, na których przykładzie prezentowane są różnorodne zabiegi estetyczne oraz tłumaczone są ich zasady działania. Ponadto można poznać najważniejsze zalety ich stosowania. Znakomici prowadzący udzielają prostych wskazówek, dzięki którym można wyglądać ładnie i szykownie oraz młodo i świeżo w każdej sytuacji, bez względu na wiek.

W odcinku 4, szóstej serii Kliniki Urody jednym z zaproszonych gości była Sylwia Gruchała. Z pewnością każdy zna utalentowaną, polską florecistkę – dwukrotną medalistkę olimpijską. Mimo, że pani Sylwia związana jest na stałe z szermierką, w Klinice Urody wystąpiła nie jako sportowiec, ale jako kobieta i młoda mama.

Zabiegi zaprezentowane w Anlaya Day Spa

Sylwia Gruchała reprezentuje w tym odcinku wszystkie młode mamy, które postanawiają szybko i efektywnie powrócić do sylwetki sprzed ciąży. Na tej drodze może czekać ich wiele przeciwności i sytuacji, z którymi ciężko sobie samemu poradzić. Jedną z nich może być problematyczna, mniej jędrna skóra w okolicy brzucha.

Sylwia Gruchała odwiedzając Anlaya Day Spa wraz z kamerami Kliniki Urody przetestowała dwa zabiegi

  • Icoone – zabieg na ciało, który ujędrnia mało elastyczną skórę, likwiduje obrzęki i zastoje limfy, a także wpływa na napięcie skóry.
  • Intraceuticals – zabieg na twarz, który umożliwia natychmiastowe odświeżenie, dotlenienie skóry, jej odżywienie i napięcie. Tuż po jego zastosowaniu zauważa się wyraźne zmiany w obrębie skóry twarzy – blask, promienność i zdrowy wygląd.

Opinia Sylwii Gruchały o zabiegach Anlaya Day Spa

Oglądając materiał przygotowany przez TVN Style można nie tylko zapoznać się z działaniem wspomnianych zabiegów, ale także poznać nasze spa i jednego ze specjalistów. Zaprezentowane usługi to tylko przedsmak tego, co na żywo otrzymuje się w Anlaya Spa. Po więcej – zapraszamy osobiście do Józefowa.

A jakie zdanie o zabiegach ma pani Sylwia Gruchała…?

… Polecamy zapoznać się z materiałem filmowym, aby poznać odpowiedź na to pytanie.

Zapraszamy!

Artykuły