Redukcja tkanki tłuszczowej – czy jest możliwa bez treningu?

Kto z nas nie marzy o idealnej sylwetce? Jak wiele z nas nie jest zadowolonych z obecnego stanu? Od dziś Twoje ciało może być bardziej jędrne i szczupłe. Wystarczy redukcja tkanki tłuszczowej z technologią wykorzystującą ultradźwięki i fale radiową.

Co to jest?

Połączenie ultradźwięków i fali radiowej to doskonała technologia , przeznaczona do modelowania sylwetki. Jest ona zaawansowaną platformą zabiegową, nieinwazyjną oraz całkowicie bezpieczną w użyciu. Można ją stosować zarówno w przypadku ujędrniania całego ciała, jak również jedynie twarzy. Urządzenie to wyposażone jest w kilka głowic, działających w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Do pracy wykorzystuje bowiem połączenie fal radiowych oraz fal ultradźwiękowych. Takie właściwości pozwalają na osiągnięcie jak najlepszych efektów w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Działanie

Opatentowana technologia, jaką wykorzystuje się przy tego typu zabiegach, działa selektywnie na komórki tłuszczowe, redukując ich ilość. Nie narusza się przy tym jednak otaczających je tkanek. Radiowa fala unipolarna charakteryzuje się tym, że działa na pojedynczą elektrodę, przez co dostarcza energii RF, która dociera w głąb skóry. Tego typu faza zapewnia ogrzewanie tkanki tłuszczowej na różnych poziomach. Przekazana bezpośrednio do tkanki energia, powoduje rotację molekuł wody, co skutkuje ogrzaniem. Jest to bardzo ważny proces, ponieważ uzyskane w ten sposób ciepło sprawia, że powstają nowe włókna kolagenowe, a stare zaczynają się  kurczyć. Warto pamiętać, że fale radiowe rozgrzewają je aż do 40-60 stopni Celsjusza, przez co poprawiają też jakość naszej skóry.

Z kolei wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych i powodują ich stopniowe rozpadanie się. W ten sposób uwalnia się zalegający w nich tłuszcz. Zniszczone komórki tłuszczowe są potem wydalane z organizmu dzięki systemowi limfatycznemu. Technologia to innowacja na rynku, pozwalająca na szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo przebudowuje kolagen oraz poprawia jędrność skóry. Zabiegi z użyciem tego urządzenia świetnie sprawdzą się w przypadku modelowania trudnych okolic ciała, jak np. wewnętrzna strona ud, ramiona. Walka z cellulitem jest więc łatwiejsza i bardziej skuteczna, dzięki zaawansowanej technologii możemy się go pozbyć, zapewniając skórze także wygładzenie nierówności.

Zalety zabiegu

Fala radiowa świetnie sprawdzi się w ujędrnianiu takich partii ciała, jak: plecy, ramiona, talia, uda, pośladki, brzuch. Dzięki niemu możliwe jest też usunięcie nadmiaru skóry, pozostałej po porodzie. Niewątpliwie dużym udogodnieniem tego urządzenia jest możliwość używania go na różne części ciała. Do innych zalet zaliczyć możemy:

 • bezpieczeństwo – zabieg jest całkowicie bezpieczny, jego stosowanie nie przynosi zagrożenia dla każdego typu skóry, nawet jej najbardziej delikatnych obszarów,
 • komfort – stopniowe rozgrzewanie oraz system chłodzenia chronią przed bólem i zapewniają wygodę podczas zabiegu,
 • selektywność – niszczone są jedynie wybrane komórki, a tkanki otaczające obszar poza zabiegowy pozostają nietknięte,
 • łączenie technologii – różne technologie wpływają na lepsza skutecznośc zabiegu i szybsze osiągnięcie pożądanych rezultatów,
 • brak okresu rekonwalescencji – do codziennych czynności można wrócić od razu po zabiegu.

Przeciwwskazania

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, jednak pamiętać należy, że istnieje kilka przeciwwskazań w jego wykonywaniu. Są to:

 • wszczepiony rozrusznik serca,
 • ciąża,
 • choroby nerek,
 • choroby wątroby,
 • choroby zapalne skóry,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby niedokrwienia serca i przebyty zawał mięśnia sercowego.

Po wykonany zabiegu dobrze jest pić około 2,5 litra wody dziennie przez 3-4 dni. Zaleca się też stosowanie diety ubogiej w tłuszcze, przez 2-3 dni zrezygnować z gorących kąpieli oraz ćwiczeń fizycznych. Dobrze jest także w tym czasie bardziej intensywnie nawilżać skórę.

W przypadku pojawienia się wątpliwości lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu podanym w zakładce KONTAKT lub pod adresem mailowym  dayspa@anlaya.pl.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺