Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Usuwanie efektów starzenia się skóry poprzez fotoodmładzanie

Twarz jest narażona na wpływ różnych czynników przez całe nasze życie. Jest najbardziej narażoną na wpływy zewnętrzne częścią ciała. Kiedy powstaną na niej drobne zmarszczki, bruzdy, przebarwienia warto z tym walczyć, aby skóra wyglądała młodo i świeżo przez wiele lat. Ciekawą metodą może być fotoodmładzanie. Stosuje się je w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Do kogo adresowany jest zabieg fotoodmładzania?

Jeżeli na skórze twarzy pojawiają się efekty tzw. “fotostarzenia” można zgłosić się na zabieg fotoodmładzania. Taką terapię można zastosować w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry. Przede wszystkim, zabieg powinny wykonać osoby, które na twarzy dostrzegają płytkie, bądź niezbyt głębokie zmarszczki. Ich skóra nie jest wystarczająco sprężysta i ma niejednorodny koloryt. Rozszerzone pory, piegi i przebarwienia również mogą być przesłanką do podjęcia decyzji o fotoodmładzaniu. Problem tzw. “pajączków naczyniowych”, czyli teleangiektazja, rumień i zaczerwienienia rozwiążemy także poprzez tę terapię.

Jak przebiega zabieg fotoodmładzania?

Nie jest to inwazyjny zabieg. Ingerencja skalpela jest w tym przypadku wykluczona. Możliwe jest oddziaływanie na wiele problemów ze skórą w tym samym momencie. Wykorzystuje się do tego nowoczesną technologię pulsującego światła, które wysyła fale o różnej długości. Daje to efekt odmłodzonej i oczyszczonej cery.

Co dzieje się przed zabiegiem fotoodmładzania?

Przed zabiegiem specjalista przeprowadza konsultację z pacjentem. Naświetlane miejsce jest schładzane i znieczulane specjalnym żelem, który jest stosowany bezpośrednio przed pulsującym światłem. Potem wykonuje się serię tzw. “świetlnych strzałów”. Podgrzewają one tkankę i prowadzą do jej przekształcenia.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Specjaliści z Anlaya Day SPA zalecają unikanie intensywnego opalania nawet do siedmiu dni po zabiegu. Gorące kąpiele, korzystanie z sauny, czy z basenu w ciągu doby po fotoodmładzaniu  nie jest wskazane. Pacjenci powinni także ograniczyć intensywne ćwiczenia i stosowanie kosmetyków i innych produktów perfumowanych, również w ciągu 24 godzin po zabiegu.

Czy występują efekty uboczne po zabiegu?

Wszystko zależy od indywidualnego stanu skóry pacjenta. Możliwe jest wystąpienie obrzęku, rumienia, pieczenia lub wysuszenia skóry. Są to objawy przejściowe. Powinny ustąpić po kilku godzinach. Można zredukować dyskomfort poprzez stosowanie maści łagodzących ból, ale także i tych odkażających, na przykład z wyciągiem z aloesu.

Jakie są efekty fotoodmładzania?

Po zabiegu można zauważyć zdecydowane odmłodzenie skóry twarzy, dekoltu i szyi. Nieestetyczne przebarwienia, rozszerzone naczynka i zmarszczki zostają zredukowane. Skóra jest młodsza i piękniejsza. Najlepsze efekty dostrzega się po serii od 4 do 6 sesji zabiegowych. Zaleca się wykonywać zabiegi w odstępach od 4 do 6 tygodni.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Czynnikami, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu jest przede wszystkim podatność na światłouczulenia. Kobiety w ciąży, jak i te karmiące piersią również nie powinny korzystać z fotoodmładzania. Chorzy na epilepsję powinni powstrzymać się od terapii. Przeciwwskazaniem jest także świeża opalenizna.

Zalety zabiegu fotoodmładzania

Jest to coraz bardziej popularny zabieg. Stosowany przez osoby z różnych środowisk. Jego zaletą jest bezinwazyjność. Możliwe jest tutaj oddziaływanie na wiele niedoskonałości skóry. Wszystko to podczas jednego zabiegu. Warto przekonać się o efektach i jego zaletach.

Więcej informacji o zabiegu: https://anlaya.pl/pielegnacja-twarzy/zmarszczkiodmladzanie-skory/vpl-fotoodmladzanie

Tags:

Artykuły

Epilacja laserowa – zapomnij o nadmiernym owłosieniu!
Skóra latem
Parametry zabiegu i rodzaj lasera – istota trwałej…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa