Medycyna estetyczna

W ciągu ostatnich lat można zauważyć wzmożone zainteresowanie medycyną estetyczną.

W ciągu ostatnich lat można zauważyć wzmożone zainteresowanie medycyną estetyczną. Odkąd możliwe stało się poprawianie urody i usuwanie defektów wyglądu bez interwencji chirurgicznej, coraz więcej osób decyduje się na zabiegi z tej dziedziny. Anlaya Day Spa również oferuje usługi z dziedziny medycyny estetycznej. Naszym celem jest kompleksowa pielęgnacja całego ciała – oprócz relaksu, odprężenia i upiększenia, pragniemy zaoferować Klientom zabiegi, które przyczynią się do jego lepszego wyglądu i samopoczucia.

W czym może pomóc medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna ma przede wszystkim przeciwdziałać objawom starzenia się, najczęściej starzenia się skóry, i wynikających z tego różnych defektów. Ponadto dzięki niej możliwe jest nieinwazyjne usunięcie wielu niedoskonałości oraz rekonstrukcja wcześniejszego wyglądu. Do specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej można zgłosić się z najróżniejszymi problemami. Współczesne technologie i środki pozwalają często całkowicie i na stałe usunąć wiele defektów. Medycyna estetyczna zajmuje się rzeczami, takimi jak:

  • korekcja zmarszczek
  • odmładzanie
  • ujędrnianie skóry różnych partii ciała
  • usuwanie blizn
  • usuwanie przebarwień
  • modelowanie sylwetki
  • usuwanie cellulitu i rozstępów
  • i wiele innych

Czego używa się w zabiegach medycyny estetycznej?

Wykorzystuje się najnowsze technologie i rozwiązania po to, aby zapewnić jak najlepsze efekty, bez chirurgicznej ingerencji w ciało człowieka. Wszystkie zabiegi są bezpieczne, a przeciwwskazania do konkretnych, zawsze są wyszczególnione. Medycyna estetyczna korzysta z różnych preparatów, opartych głównie na składnikach pochodzenia naturalnego, które dobrze oddziałują na skórę. Specjalne urządzenia pozwalają na przeprowadzenie zabiegów ambulatoryjnych, bez konieczności pobytu w szpitalach i przechodzenia długich rekonwalescencji.

Anlaya Day Spa umożliwia dążenie do doskonałości poprzez wiele zabiegów. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania medycyny estetycznej, stale wzbogacamy naszą wiedzę i wprowadzamy kolejne unowocześnienia, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą opiekę zdrowotną i pielęgnacyjną.

Artykuły

Skinjexion – innowacyjny zabieg odmładzający dla skóry…
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Mikrodermabrazja. Postaw na profesjonalne oczyszczanie…
OFERTA
Zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: dayspa@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa