Skuteczne wyszczuplanie brzucha – przygotuj się na lato z zabiegami wyszczuplającymi

Lato to szczególny czas, w którym wszelkie niedoskonałości ciała nabierają większego znaczenia. Nadmiar tłuszczu, który uzbierał się przez zimę, może być powodem kompleksów i złego samopoczucia. Wakacje są jednak raz w roku, szkoda zatem czasu na zamartwianie się i chowanie na plaży pod obszernymi sukienkami. Poznaj skuteczne metody na wyszczuplanie brzucha, dzięki którym przygotujesz swoją figurę na lato.

Idealna sylwetka na lato?

Już po Nowym Roku rozpoczyna się wszechobecny temat szykowania sylwetki na lato, po zimowej i świątecznej rozpuście. W siłowniach brakuje miejsc, a sklepy sportowe nie nadążają z uzupełnieniem asortymentu. Dodatkowo, to czas wyrzeczeń, diety i wyrzutów sumienia spowodowanych kawałkiem sernika do kawy. Wszystko po to, aby latem cieszyć się idealną figurą, którą będzie można pochwalić się podczas wypoczynku na plaży czy basenie. W takich okolicznościach nadmiar tłuszczu na brzuchu, luźna skóra czy cellulit będą z pewnością niepożądane. Skrzętnie ukryte pod luźnymi swetrami ujrzą światło dzienne, będą powodem dodatkowych kompleksów i obniżonej pewności siebie.

Kiedy ćwiczenia i diety zawiodły – zabiegi wyszczuplające

Żmudny czas przygotowywań do lata, pełen wyrzeczeń, ciężkich ćwiczeń i wylewania z siebie siódmych potów nie zawsze przynosi pożądane efekty. Dieta z pewnością poprawi kondycję organizmu, a ograniczenie niezdrowych pokarmów zmniejsza produkcję tkanki tłuszczowej, jednak może się to okazać niewystarczające. Podobnie zresztą jak treningi, których wykonywanie może dawać bardzo powolne rezultaty. Nie ma sensu załamywać rąk, warto jednak sobie pomóc w tym trudnym procesie wyszczuplania brzucha i szykowania swojej sylwetki na lato. Bardzo skuteczną, a zarazem bezpieczną metodą są specjalne zabiegi wyszczuplające brzuch, dostępne w ofercie naszej kliniki.

Modelowanie ciała Accent Prime

Jeden ze skuteczniejszych zabiegów wyszczuplających brzuch oraz pozostałe partie ciała. Diodowy laser używany podczas zabiegu stanowi połączenie dwóch fal – radiowej oraz dźwiękowej z drenażem limfatycznym. Wykorzystanie tej nowej technologii pozwala nie tylko na spalenie tkanki tłuszczowej, lecz także pobudza do pracy fibroblasty, komórki odpowiadające za produkcję kolagenu. Zwiększona zawartość kolagenu skutecznie pomaga w walce z cellulitem, poprawia elastyczność i napięcie skóry, skutecznie wygładzając rozstępy. To najlepsza propozycja dla kobiet, borykających się z nadmiarem tłuszczu w okolicy brzucha oraz rozstępami po ciąży i porodzie.

Masaż podciśnieniowy Icoone

Bardzo skuteczny zabieg w procesie wyszczuplania brzucha. Do jego wykonania używana jest specjalna rolka masująca, posiadająca mikrootwory znajdujące się w regularnych odstępach. Odpowiedzialne są za zasysanie powietrza, co powoduje wytwarzanie podciśnienia, skutecznie stymulującego aktywny proces redukcji tkanki tłuszczowej. Seria zabiegów pozwala skutecznie usunąć nadmiar tłuszczu i luźnej skóry z okolic brzucha, a dodatkowo ujędrni sylwetkę, która będzie prezentowała się niezwykle dobrze w bikini, podczas wypoczynku na plaży. Masaże głowicą Icoone są w pełni bezpieczne dla skóry.

Zabieg Kriolipolizy CoolTech

Kriolipoliza jest zabiegiem, który polega na oddziaływaniu na tkankę tłuszczową za pomocą bardzo niskich temperatur. Specjalna głowica CoolTech osiąga temperaturę siedmiu stopni Celsjusza poniżej zera, która doprowadza do rozpadu tkanek tłuszczowych – lipolizy. Organizm łatwo pozbywa się rozbitych tkanek tłuszczowych, skutecznie redukując nadmiar tłuszczu. Mimo tak dużego schładzania, zabieg jest w pełni bezpieczny dla skóry, której górna warstwa zabezpieczona jest za pomocą ochronnych żeli. Niska temperatura oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową, pozostając obojętną dla pozostałych tkanek. Zabieg Kriolipolizy CoolTech dostępny jest w naszej klinice.

Artykuły