Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Icoone – felieton

Do tego zabiegu podeszłam z wielką nieufnością. Tylko  dlatego ,że całkiem niedawno wydałam mnóstwo pieniędzy na zabieg, który w cudowny sposób miał mi zlikwidować cellulit i sprawić, ze moje  nogi  będą  wyglądały  jak nogi 20-latki. I oczywiście po kilku sesjach okazało się, że nie widzę żadnego efektu.

Więc, kiedy zaproponowano mi  ICOONE pomyślałam- zrobię to!. Ale wielkich nadziei  nie miałam.

 

Kosmetyczka wręczyła mi specjalne ubranko…taki zabawny kombinezon…Oho-pomyślałam-to coś innego…Moja ciekawość rosła… Może tym razem będzie inaczej.?

I było. Urządzenie, którym wykonywany  jest ten zabieg przypomina trochę odkurzacz. Specjalne rolki przesuwają się po ciele Każda z rolek posiada setki mikro-otworów, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry. Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów masażu próżniowego, który nie rozciąga skóry, nie rozgrzewa układu limfatycznego oraz nie powoduje urazów skóry. Jest to bardzo przyjemne i relaksujące.  Tak naprawdę przysnęłam. Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu.

Później nastąpiła zmiana rolek. I nie było już tak relaksująco… Nie ukrywam, że zaczęło być w niektórych miejscach boleśnie…. Po rozmowie z kosmetyczką okazało się ze bolesność następuje w tych najbardziej delikatnych miejscach lub tam, gdzie nasz cellulit zbił się najbardziej. Ale warto zacisnąć zęby  Drogie Panie. Bo efekt jest wprost nieprawdopodobny!!!!!

Już po pierwszym zabiegu widziałam ze moje nogi są gładsze, efekt skórki pomarańczowej bardzo się zmniejszył…a skóra jest jedwabista i delikatna w dotyku…

Należy tylko pamiętać  ,żeby w trakcie, kiedy poddajemy się tej przyjemności pić  dużo wody, która pomaga usunąć toksyny.

Polecam ICCONE bardzo gorąco…Ja będę go stosować na pewno.

Elżbieta Jędrzejewska

Artykuły

MEDYCYNA ESTETYCZNA
Depilacja laserowa
Marzysz o gładkich nogach? Dowiedz się więcej o depilacji…
Innowacyjna metoda kriolipolizy CoolTech wyeliminuje…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa