Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Zabieg Madonny

Zaproponowano  mi  serię  cudownych zabiegów….! Zazwyczaj z dystansem podchodzę do takich akcji. Wiem z doświadczenia, że często takie zabiegi nie przynoszą takiego efektu, jakiego byśmy oczekiwały…albo dzieje się to dopiero po kilku seriach, które pochłaniają nasz  czas i pieniądze.

Ale ponieważ zazwyczaj odważnie podchodzę do życia …tak więc w tym przypadku postanowiłam wykorzystać okazję  i spróbować…

 

Zabieg, który mi zaproponowano ma już swoja sławę w Ameryce. Wykonują go gwiazdy show-biznesu…takie jak Madonna, Jennifer Lopez…

Odważnie podeszłam do tematu…Może też będę wyglądać jak   J. LO ?

Zabieg jest bardzo przyjemny Drogie Panie i nie ma się, czego obawiać….Kosmetyczka przesuwała mi po twarzy czymś w rodzaju długopisu, z którego wydobywało się powietrze, które pod odpowiednim ciśnieniem wbijało kwas hialuronowy, i inne preparaty, których często brakuje naszej zmęczonej skórze.

Zrobiłyśmy pewien eksperyment…Najpierw wykonałyśmy zabieg na połowie twarzy….Dostałam do ręki lusterko,żeby porównać moją lewą stronę, już po zabiegu, z prawą stroną, która na ten zabieg jeszcze oczekiwała. Jakież było moje zdumienie, gdy na własne oczy zobaczyłam różnicę  tak ogromną że nie mogłam wprost w to uwierzyć…Widoczny był bardzo wyraźny efekt liftingu…skóra była jędrna i napięta, a tzw. „chomiki” zniknęły……Nie mogłam się doczekać końca ,żeby zobaczyć ten spektakularny efekt od razu.

Po raz pierwszy w życiu zobaczyłam,że wszystko, co czytałam o tym zabiegu natychmiast widać na mojej twarzy. Polecam Paniom ten zabieg z czystym sumieniem. Skóra natychmiast nabiera świeżości, promienności, młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Znikają drobne zmarszczki, okolica oczu i ust wyraźnie się wygładza ,a kontury twarzy nabierają wyrazistości Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć  gęstość skóry, a także poprawić  jej  jędrność i napięcie.

Zabieg Madonny możecie Drogie Panie wykonywać  tuż  przed wielkim wyjściem.
Ja w każdym razie mam tak zamiar robić.

Pozdrawiam serdecznie.
Elżbieta Jędrzejewska

Artykuły

Typy i rodzaje zmarszczek – jak powstają i jak z nimi…
Martwi cię wygląd twojego podbródka? Poznaj zabiegi,…
Cellulit – jakie są jego postacie, jak go zdiagnozować,…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa