Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Zabiegi trychologiczne

Trychologia to nauka, która zajmuje się schorzeniami skóry głowy oraz pielęgnacją włosów. Są one nie tylko atutem naszej urody i witalności, ale także pełnią rolę ochronną przed wpływem czynników zewnętrznych. Każdego dnia w naturalny sposób tracimy około 100 – 200 włosów i jest to prawidłowy proces, będący częścią cyklu wzrostu włosa, jaki nie wymaga leczenia. Kiedy jednak ich utrata nasila się, dodatkowo towarzyszą temu zaburzenia w strukturze włosa, świąd oraz łuszczenie skóry, warto skorzystać z konsultacji trychologicznych.

W Anlaya Medical Clinic leczenie trychologiczne odbywa się na bazie profesjonalnych dermokosmetyków z higienicznymi peelingami oraz odżywczymi masażami, jak również w oparciu o zabiegi mające na celu rewitalizację skóry głowy, odbudowę struktury włosów i wzrost ich zagęszczenia czy procedury pielęgnacyjne połączone z rytuałami Spa.

Ponieważ choroby skóry głowy i jej owłosienia mogą mieć kilka przyczyn, zasadą leczenia trychologicznego jest diagnoza, rozpoznanie przyczyny oraz ustalenie indywidualnej terapii w zakresie takich chorób, jak zniszczone włosy, łysienie (sezonowe i androgenowe), łojotok, łupież (odmiana sucha i tłusta) czy łuszczyca. Najczęściej trychologiem jest dermatolog, kosmetolog lub fryzjer, co z uwagi na złożoność problematyki chorób skóry owłosionej głowy w niczym nie przeszkadza, a wręcz wspiera kompleksową diagnozę, jaką nierzadko uzupełniają inni specjaliści, by wymienić biotechnologa, endokrynologa lub psychologa.

Diagnozę stanu włosów oraz skóry głowy stanowią specjalistyczne badania, jakie przeprowadzane są mikrokamerą (trichoskop) lub pod mikroskopem (trichogram). Dzięki nim możliwa jest komputerowa analiza skóry głowy, dokładne wskazanie przyczyn schorzenia oraz ustalenie indywidualnej kuracji w gabinecie bądź w domu. Dodatkowo trichogram pozwala na ocenę postępu regeneracji włosa i jego struktury po zakończeniu kuracji.

 

Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic.

Artykuły

MEDYCYNA ESTETYCZNA
Usuwanie blizn
IS Clinical, czyli sposób na kompleksową pielęgnację…
Zabiegi na twarz – idealne dla Twojej cery!
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa