SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Pozbądź się niechcianego owłosienia raz na zawsze!

Owłosienie w niektórych partiach ciała bywa bardzo kłopotliwe. Dla kobiet szczególnie uciążliwe są włoski w okolicy ust – z którymi ciężko walczyć. Gdy chcemy zlikwidować je na własną rękę – odrastają i wzmacniają się, a czynności pielęgnacyjne trzeba wykonywać bardzo często. Podobnie owłosienie nóg i bikini, które przeszkadza szczególnie w okresie wakacyjnym. Tracimy dużo czasu by dokładnie ogolić swoje ciało – a nie zawsze osiągamy pożądany efekt. Nasza skóra po goleniu staje się podrażniona, często też wyskakują na niej drobne czerwone kropeczki.

 

Problem nadmiernego owłosienia to jednak nie tylko problem kobiecy – wielu mężczyzn zmaga się z włosami na plecach bądź klatce piersiowej.

Jak poradzić sobie z takim problemem? Co zrobić by usunąć owłosienie raz na zawsze? Rozwiązanie jest proste – depilacja laserowa!

Czym jest depilacja laserowa?

Jest to najskuteczniejsza metoda depilacji. Włosy zostają całkowicie uszkodzone, co nie pozwala na ich dalszą regenerację i wzrost. Do przeprowadzenia depilacji laserowej używany jest nowoczesny i bezpieczny sprzęt, laser diodowy Light Sheer. Posiada on wszystkie niezbędne certyfikaty, jego użycie gwarantuje dobrze wykonany zabieg.

Jak przygotować się do depilacji?

By zabieg mógł się odbyć klient musi zaprzestać usuwania owłosienia woskiem, pastą cukrową czy depilatorem. Maszynka do golenia jest jedynym dozwolonym sposobem.

Należy również pamiętać o wstrzymaniu używania kremów złuszczających, zaprzestanie intensywnego opalania, odstawieniu leków mogących wywołać światło uczulenia, a bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie się umyć i ogolić ciało, oraz nawilżyć skórę.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsulatacją. Specjalista sprawdza czy klient może przystąpić do zabiegu, wykonana jest również próba laserowa, która pomaga w ustaleniu parametrów zabiegu. Przed depilacją klient zakłada specjalne okulary chroniące wzrok. Miejsce, które ma zostać poddane depilacji zostaje zdezynfekowane i ogolone. Następnie, specjalista wykonujący zabieg przesuwa laser w wyznaczonych miejsach, a wiązka fal uderza w włoski. Zabieg ten może wywołać lekkie uczucie pieczenia, które jest jednak łągodzone okładami z lodu po zakończonej kuracji.

Przeciwskazania

  • ciąża,
  • posiadanie rozrusznika serca,
  • problemy skórne,
  • świeża opalenizna,
  • stosowanie antybiotyków,
  • stosowanie kuracji retinoidami,
  • terapia lekami z wyciągiem ziół światłouczulających

Efekty

Po zabiegu mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia, które jednak znikną w przeciągu kilku godzin. Należy jedynie nawilżać skórę, a przez około tydzień nie stosować peelingów i kosmetyków które mogą podrażnić skórę. Zaleca się również unikanie opalania.

Zabieg powinno się wykonywać około 2-3 razy, w zależności od potrzeb pacjenta.

Rezultaty depilacji laserowej są niesamowite – usuwa ona całkowicie niechciane owłosienie, powodując że skóra jest cały czas gładka. Efekt depilacji laserowej jest stały – włoski nie odrastają.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej i innych zabiegów można znaleźć na stronie: www.anlaya.pl.

Artykuły

Mieć ciało, jakich mało
Elektrokoagulacja
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Nadmierne owłosienie
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: dayspa@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa