Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Anlaya w plebiscycie Gali!

W tym roku magazyn Gala po raz pierwszy zdecydował się na zorganizowanie nietypowego konkursu, jakiego jeszcze nie było – Gala Beauty Stars. Mają w nim zostać wyłonione najlepsze kliniki zdrowotne i salony kosmetyczne w Polsce. Wyróżnione mają być najlepsze miejsca godne polecenia, w których warto skorzystać z oferty zabiegów. Dlatego gabinety będą walczyć o wygraną w czterech kategoriach:

  • gabinety medycyny estetycznej,
  • gabinety kosmetyczne,
  • gabinety stomatologiczne,
  • salony fryzjerskie.

Oryginalność tego plebiscytu polegać ma na tym, że jurorami zostaną sami klienci klinik i salonów! Dzięki temu będzie pewność, że wygra ten gabinet, który faktycznie na to zasługuje. W końcu głos klienta jest najważniejszy w każdej branży usługowej i to oni okazują się największymi ekspertami w dziedzinie medycyny estetycznej! W składzie jury znajdą się także eksperci magazynu Gala, którzy zadbają o wybór najbardziej profesjonalnego gabinetu. Jego celem jest promowanie nie tylko najwyższej jakości usług medycznych czy kosmetycznych, dobrej opieki nad klientem, bezpieczeństwa zabiegów i zaufania do lekarzy, lecz także promocja zdrowego stylu życia, dbałości o swoje ciało i zdrowie.

Chcemy z radością ogłosić, że salon medycyny estetycznej Anlaya również zgłosił swój udział w tym wyjątkowym plebiscycie. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii! Chcemy sprawdzić się wśród konkurencji, ale przede wszystkim naszym celem jest upewnienie się, że jesteśmy najlepsi! Liczymy na Wasze wsparcie i nie kryjemy, że będzie nam ono potrzebne. Plebiscyt umożliwi nam poznanie Waszych opinii, które są niezbędne do tego, abyśmy się zmieniali i udoskonalali. Dzięki temu zyskamy wiedzę, co musimy jeszcze poprawić i czego od nas oczekujecie. Dlatego gorąco zachęcamy do głosowania!

Artykuły

Botoks bez tajemnic
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Zabiegi medycyny estetycznej na twarz
Jak zadbać o stopy?
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa