Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Odkrycie dekady w kategorii: depilacja

Usuwanie owłosienia z ciała nie kojarzy nam się z niczym przyjemnym. Domowe sposoby na depilację są mało efektywne. Najbardziej prymitywną metodą jest używanie maszynek do golenia, niestety cierpi na tym nasza skóra, która nierzadko dostaje się pod ostrze. Tyle bólu a czasem po jednym dniu trzeba powtarzać cały proces. Plastry z woskiem to również bolesny sposób, jednak efekt pozostaje na dłużej. Kobiety mają do wybory także depilatory, tu również jest haczyk. Podczas pierwszych użyć nasza skóra jest bardzo podrażniona, a uczucie wyrywania włosków jest nieprzyjemne i zostawia ślad przypominający pokrzywkę. Wiele kobiet zaciska zęby i tłumaczy sobie, że dla piękna warto trochę pocierpieć. To właśnie z myślą o każdej z nas zostało stworzone urządzenie do depilacji laserowej Vectus.

Piękno bez bólu przez cały rok

Wiosną każda z pań szczególnie zaczyna o siebie dbać. Im wyższa temperatura tym mniej ubrań, więc, każdy z nas chciałby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Odwrotnie jest jesienią, gdy zastępujemy krótkie sukienki spodniami. Zwykłą depilację można określić mianem syzyfowej pracy, dlatego wiele kobiet ogranicza usuwanie owłosienia do minimum. Jeśli więc należysz do tych osób, które nie lubią depilacji musisz bliżej zapoznać się z terminem depilacji laserowej. Jak sama nazwa wskazuje jest to usuwanie owłosienia z całego ciała za pomocą lasera. Taka metoda zapewnia gładkie ciało na zawsze. Już możesz zapomnieć o bolesnej depilacji woskiem oraz maszynką. Laser usuwa niepożądane włoski z każdego miejsca na naszym ciele za pomocą wiązki lasera wnikającej głęboko w skórę, niszcząc przy tym od podstaw zapobiegając nawrotowi owłosienia.

Zalety oraz przeciwwskazania

Główną zaletą depilacji laserowej jest to, że wystarczy zaledwie od 3 do 6 zabiegów wykonywanych w kilkutygodniowych odstępach czasowych, by na zawsze pożegnać się z owłosieniem, a przywitać gładką i piękną skórę. Depilacja laserem Vectus jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna, ponadto Ty nie musisz robić nic. Wystarczy, że odwiedzisz salon Anlaya, gdzie zajmą się Tobą profesjonaliści i zadbają o Twój komfort. Istnieją szczególne wypadki, gdy używanie lasera Vectus może okazać się szkodliwe dla Twojego zdrowia. Każdy zabieg usuwania owłosienia jest poprzedzany wywiadem.

Istnieją różne przeciwwskazania do wykonania zabiegu, o których powinieneś poinformować kosmetologa:

  • ciąża
  • choroby skóry np. łuszczycę, bielactwo,
  • przyjmowanie leków fotouczulających,
  • świeża opalenizna,
  • padaczka,
  • cukrzyca,
  • blizny,
  • rozrusznik serca,
  • świeże zabiegi chirurgiczne,
  • kolor włosów, gdyż bardzo jasne włosy, siwe oraz rude nie reagują na światło lasera.

Skuteczność usuwania włosków jest zależna od długości oraz grubości, a także zawartej w nich melaniny, czyli ciemnego barwnika. Istotne jest także miejsce depilacji.

Jak odpowiednio przygotować się przed zabiegiem?

Przed wykonaniem zabiegu laserem Vectus zadbaj odpowiednio o swoje ciało. Zrezygnuj z solarium i opalania. Sprawdź czy leki, które zażywasz nie posiadają składników fotouczulających. Ważne jest także odpowiednie nawilżenie oraz dbanie o  higienę. Depilacja laserowa poprzedzona jest dezynfekcji oraz sprawdzeniu czy jak ciało zareaguje na wiązki lasera skierowane w naszą stronę. Depilacji towarzyszy uczucie lekkiego pieczenia, które łagodzone jest lodem. Zainwestuj w krem regenerującym, gdyż naturalnym efektem po depilacji laserowej może być podrażnienie, krem pomoże Twojej skórze wrócić do stanu idealnego, abyś szybko mogła chwalić się piękną gładką skórą już zawsze.

Tags:

Artykuły

Mezoterapia igłowa skóry głowy – pokonaj wypadanie…
Bezsenność – wylecz ją terapią manualną
URODA
Zabiegi odchudzające w Anlaya
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa