Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Zadbaj o skórę z VPL, nową metodą na młodą cerę

Gdy na twarzy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia w postaci drobnych zmarszczek, to jest to znak, by zacząć działać. Im wcześniej zareagujesz na pojawiające się zmarszczki, tym walka z nimi będzie łatwiejsza. Jednym ze sposobów, żeby skutecznie się ich pozbyć, jest metoda VPL. O zaletach fotoodmładzania opowiedzieli nam specjaliści z Anlaya Day SPA w Józefowie.

Siła światła

Metoda VPL to redukcja zmarszczek u ich źródła. Opiera się na wykorzystaniu systemu Energist Ultra Plus, który pozwala nie tylko wygładzić skórę, ale także zlikwidować brzydkie przebarwienia lub blizny. Fotoodmładzanie stosuje się tylko w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, gdzie oznaki starzenia są najbardziej widoczne.

Zabieg z wykorzystaniem metody VPL polega na naświetlaniu wybranego miejsca na skórze. Nakłada się na nie chłodzący żel, który zmniejsza dyskomfort związany z wysoką temperaturą podczas zabiegu. Na znieczuloną skórę naprowadza się pulsujący strumień światła o różnej długości fal. W ten sposób tkanki są podgrzewane i pobudzone do zmiany swej struktury. Zmarszczki zostają wypełnione, a skóra ujędrniona.

Jeden sposób na kilka problemów

Ogromną zaletą fotoodmładzania jest jego uniwersalność. Zmienność fal światła sprawia, że dzięki VPL można “na raz” pozbyć się kilku nieestetycznych problemów skórnych. Metoda ta sprawdza się w redukcji niezbyt głębokich zmarszczek, przebarwień skórnych, rumienia, rozszerzonych porów czy piegów. Dzięki systemowi Energist Ultra Plus można podczas jednego zabiegu naprężyć i ujędrnić skórę, a także wyrównać jej koloryt. Z VPL usuniesz również blizny i teleangiektazje.

Jak podkreślają kosmetyczki z Anlaya Day SPA, fotoodmładzanie jest najskuteczniejsze przy kilku sesjach zabiegowych. Najlepsze efekty można uzyskać po 4-6 zabiegach, które wykonuje się w odstępie od trzech do czterech tygodni. Wówczas skóra twarzy czy dekoltu będzie wyraźnie odświeżona, ujędrniona i żywsza. Metoda VPL jest alternatywą dla tradycyjnego liftingu i chirurgii estetycznej, więc jest zupełnie bezpieczna i nie powoduje żadnych powikłań. Nie wymaga również porzucenia codziennych obowiązków, czy szczególnej rekonwalescencji.

Co warto wiedzieć przed i po zabiegu?

Fotoodmładzanie, choć należy do nieinwazyjnych rodzajów zabiegów, to jednak wymaga wcześniejszych konsultacji ze specjalistą, aby wykluczyć ewentualne ryzyko reakcji alergicznej. Głównymi przeciwwskazaniami w przeprowadzeniu zabiegu są uczulenie na światło, mocna opalenizna, ciąża i karmienie piersią oraz epilepsja. Należy również zachować dużą ostrożność w przypadku chorób przewlekłych i zmian naskórnych. Wówczas o możliwości skorzystania z VPL decyduje specjalista.

Podczas zabiegu z wykorzystaniem systemu Energist Ultra Plus nie nacina się, ani nie nakłuwa skóry, dzięki czemu niemal natychmiast po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych aktywności. Możliwe jest jednak wystąpienie obrzęku lub rumienia na skórze. Są to objawy przejściowe, które ustępują już po kilku dniach. Pomocne okazują się wówczas maści o działaniu łagodzącym, o które można poprosić specjalistę. Należy pamiętać, iż przez 24 godziny po zabiegu należy unikać intensywnych ćwiczeń i gorących kąpieli oraz nie stosować kosmetyków do makijażu i perfum. Przez pierwszy tydzień zaś nie można się opalać.

Piękna cera z VPL

Fotoodmładzanie jest prostym i szybkim sposobem na radzenie sobie z różnymi problemami skórnymi. Nic więc dziwnego, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem, tym bardziej, że zabiegowi może się poddać każdy – niezależnie od wieku i rodzaju cery. Jeśli zatem widzisz u siebie pierwsze oznaki starzenia, a oprócz tego chciałabyś pozbyć się nieładnych przebarwień – wypróbuj metodę VPL! Piękna i młoda cera doda Ci pewności siebie i poprawi samoocenę. Więcej na ten i inne tematy przeczytasz tutaj: https://anlaya.pl/.

Tags:

Artykuły

Skuteczny przepis na piękne i gładkie ciało
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Zadbaj o skórę z VPL, nową metodą na młodą cerę
Dzień otwarty i spotkanie z Agnieszką Fitkau-Perepeczko…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa