Piękne dłonie i stopy

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdego człowieka – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Bardzo ważne więc jest, żeby regularnie dbać o dłonie i paznokcie, jeżeli nie jesteśmy w stanie robić tego samodzielnie, to odwiedzając kosmetyczkę. Zadbane paznokcie u stóp, z kolei, ważne są nie tylko w lecie, kiedy nosi się sandały, ale przez cały rok – dbając o nie regularnie, zdecydowanie łatwiej utrzymać je piękne i estetyczne.

Manicure i jego rodzaje

Najbardziej typowym rodzajem manicure’u jest manicure klasyczny, odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Podczas tego zabiegu dezynfekuje się dłonie, następnie piłuje się paznokcie, usuwa skórki i poleruje paznokcie, przez co dłonie nabierają schludnego i estetycznego wyglądu.

Innym typem manicure’u, który skupia się głównie na nieuszkadzaniu płytki paznokcia i jej okolic, jest manicure biologiczny, do którego używa się wyłącznie najdelikatniejszych przyrządów, takich jak drewniane patyczki oraz szklane i papierowe pilniki. Osobom, którym najbardziej zależy na zdrowych paznokciach, poleca się manicure japoński, skupiający się głównie na regeneracji i odżywieniu paznokci. Jest to idealny zabieg dla osób z kruchymi, łamliwymi, rozdwajającymi się paznokciami, który sprawi, że staną się twardsze i zdrowsze. Zdecydowanie trwalszą opcją stylizacji paznokci jest manicure hybrydowy, który polega na utwardzeniu płytki paznokcia specjalnym żelem, utwardzanym później pod lampą UV. Efekt jest naturalny, ponieważ hybrydę nakłada się na naturalną płytkę paznokcia. Korzystając z tej metody, gwarantujemy sobie spokój od myślenia o pielęgnacji paznokci na okres około 2-3 tygodni. Paniom, które mają wyjątkowo łamliwe paznokcie, nie chcą często wykonywać zabiegu manicure’u, lub chcą przedłużyć paznokcie i nie martwić się o ich łamliwość, można zaproponować tipsy, czyli sztuczne paznokcie, które nakleja się na naturalną płytkę paznokcia, a następnie pokrywa żelem, utwardza i maluje zgodnie z życzeniem klientki.

Pedicure i jego rodzaje

Anlaya Day Spa oferuje kilka rodzajów pedicure’u,  spośród których każdy z pewnością wybierze coś, co go zainteresuje. Pierwszym z nich jest pedicure kosmetyczny, będący najpopularniejszym zabiegiem tego rodzaju. Polega on na usunięciu zrogowaciałego naskórka, co pozostawia skórę gładką, skróceniu i nadaniu kształtu paznokciom oraz, w przypadku kobiet, pomalowaniu paznokci. Kolejnym zabiegiem jest zabieg pedicure’u leczniczego, który oprócz wszystkich kroków, które podejmowane są podczas pedicure’u kosmetycznego, skupia się także na usunięciu wszelkich zmian powstałych na stopach (modzeli, odcisków itp.). Pedicure SPA to zabieg, podczas którego oprócz zadbanych paznokci stóp, efektem jest także ich odżywienie i regeneracja. Skóra stóp zostaje poddana peelingowi oraz oczyszczeniu ze zgrubiałego naskórka. Oprócz tego, do zabiegu dołączone jest nałożenie specjalnej maski oraz masaż, który odpręża i relaksuje. Rozszerzeniem tego zabiegu jest zabieg Pedicure SPA Premium, idealny dla osób szukających relaksu i odskoczni od trudów dnia codziennego w parze z upiększeniem i nadaniem estetycznego wyglądu stopom. Oprócz odżywczej maski, peelingu i masażu, kosmetolog nakłada na stopy specjalny okład z parafiny. Istnieje także możliwość zrobienia pedicure’u hybrydowego, który robi się tak samo, jak manicure hybrydowy, z tą różnicą, że zabiegowi poddawane są paznokcie stóp.

Zabiegi na dłonie i stopy

Jednym z interesujących zabiegów jest zabieg parafinowy, sprawdzający się świetnie na suchych i popękanych stopach i dłoniach, mający także właściwości rozgrzewające (z tego względu sugeruje się przeprowadzać go zimą lub jesienią). Dostępne są także zabiegi regeneracyjne i liftingujące, takie jak mezoterapia igłowa, fotoodmładzanie oraz fala radiowa. Mają one za zadanie odmłodzenie stóp i dłoni i nadanie im zdrowszego wyglądu.

Gdzie w przyjemnej atmosferze można poddać się zabiegom?

W Anlaya Day SPA wykorzystywane są najnowsze i jednocześnie sprawdzone technologie, dzięki czemu wizyta w tym miejscu jest gwarantem najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa, a także komfortu klienta. O dobre samopoczucie każdego klienta dba wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników. Po więcej informacji zapraszamy na anlaya.pl.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺