Skuteczność nici w liftingu twarzy – i nici ze zmarszczek!

Głębokie zmarszczki, worki pod oczami i utrata wyrazistości rysów twarzy to powszechnie występujące zmartwienia. Mamy dla Ciebie niespodziankę – unoszenie wiotczejącej skóry za pomocą biowchłanialnych nici liftingujące! Dzięki sukcesom współczesnej medycyny estetycznej możesz sobie pozwolić na innowacyjny zabieg liftingu twarzy nićmi i przestać zamartwiać się wyrzeźbionymi wskutek upływu lat bruzdami.

Na czym polega lifting twarzy nićmi?

Lifting twarzy bez użycia skalpela? Owszem, jest to możliwe m.in. w salonie Anlaya Day Spa w Józefowie. Nici są wykorzystywane w nieoperacyjnym liftingu twarzy. Wgłąb skóry pacjenta wprowadza się syntetyczne włókno nici, którego celem jest pobudzenie produkcji kolagenu, a oprócz tego – wzmocnienie napięcia mięśni. Dzięki tej procedurze twarz staje się bardziej elastyczna, jędrna i nawilżona. Działanie nici jest zbawienne w przypadku potrzeby wymodelowania rysów twarzy bądź przy redukcji zmarszczek. Zabieg z użyciem nici jest prosty, bezinwazyjny, a czas jego trwania to około 30 – 60 minut. Dzięki znieczuleniu miejscowemu procedura nie jest bolesna. Na cienkiej igle umieszcza się nić, która następnie jest wstrzykiwana pod skórę. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie skóry twarzy, które znika po kilku dniach. Więcej informacji na temat liftingu twarzy nićmi znajduje się na stronie internetowej: https://anlaya.pl/medycyna-estetyczna/twarz-nici-pdo/.

Zabieg nićmi – dla kogo?

Lifting twarzy nićmi zalecany jest osobom, które ukończyły trzydziesty rok życia i zaobserwowały u siebie oznaki starzenia skóry. Zabieg jest rekomendowany w przypadku pojawienia się głębokich zmarszczek na czole, opadających brwi i powiek, worków pod oczami, obwisłych policzków, bruzd marionetkowych, policzkowo – wargowych lub nosowo – wargowych, a także przy utracie owalu twarzy i tzw. “rozmyciu” rysów twarzy.

Rezultaty liftingu twarzy nićmi 

Pierwsze efekty po wykonaniu liftingu twarzy nićmi są zauważalne niemal bezpośrednio po zabiegu, uwidacznia się to w poprawie napięcia twarzy. Po około trzech miesiącach możemy spodziewać się pełnych efektów, które utrzymują się nawet do dwóch lat. W czasie tych trzech miesięcy w naszej skórze zostanie wyprodukowana odpowiednia ilość włókien kolagenowych. Po liftingu twarzy nićmi możemy spodziewać się wzrostu elastyczności i sprężystości skóry, wyraźnej redukcji zmarszczek i fałdów skórnych, znacznego nawilżenia i rozjaśnienia cery, a także uniesienia konturu twarzy, która po liftingu staje się bardziej owalna.

W jakim miejscu wykonywany jest zabieg liftingujący twarz nićmi?

Lifting twarzy nićmi przeprowadzany jest między innymi w salonie Anlaya Day Spa w miejscowości Józefów, niedaleko Otwocka. Oprócz liftingu twarzy nićmi w ośrodku Urody i Medycyny Estetycznej możliwe jest skorzystanie z wielu innych usług, zamieszczonych w bogatej i atrakcyjnej ofercie salonu Anlaya. Skorzystaj z zabiegu liftingu twarzy nićmi i przywróć swojej twarzy młody i zdrowy wygląd!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺