Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Skuteczność PDO w liftingu twarzy – i nici ze zmarszczek!

Głębokie zmarszczki, worki pod oczami i utrata wyrazistości rysów twarzy to powszechnie występujące zmartwienia. Mamy dla Ciebie niespodziankę – unoszenie wiotczejącej skóry za pomocą biowchłanialnych nici PDO! Dzięki sukcesom współczesnej medycyny estetycznej możesz sobie pozwolić na innowacyjny zabieg liftingu twarzy nićmi PDO i przestać zamartwiać się wyrzeźbionymi wskutek upływu lat bruzdami.

Na czym polega lifting twarzy nićmi PDO?

Lifting twarzy bez użycia skalpela? Owszem, jest to możliwe m.in. w salonie Anlaya Day Spa w Józefowie. Nici PDO są wykorzystywane w nieoperacyjnym liftingu twarzy. Wgłąb skóry pacjenta wprowadza się syntetyczne włókno nici PDO, którego celem jest pobudzenie produkcji kolagenu, a oprócz tego – wzmocnienie napięcia mięśni. Dzięki tej procedurze twarz staje się bardziej elastyczna, jędrna i nawilżona. Działanie nici PDO jest zbawienne w przypadku potrzeby wymodelowania rysów twarzy bądź przy redukcji zmarszczek. Zabieg z użyciem nici PDO jest prosty, bezinwazyjny, a czas jego trwania to około 30 – 60 minut. Dzięki znieczuleniu miejscowemu procedura nie jest bolesna. Na cienkiej igle umieszcza się nić PDO, która następnie jest wstrzykiwana pod skórę. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie skóry twarzy, które znika po kilku dniach. Więcej informacji na temat liftingu twarzy nićmi PDO znajduje się na stronie internetowej: https://anlaya.pl/medycyna-estetyczna/twarz-nici-pdo/.

Zabieg nićmi PDO – dla kogo?

Lifting twarzy nićmi PDO zalecany jest osobom, które ukończyły trzydziesty rok życia i zaobserwowały u siebie oznaki starzenia skóry. Zabieg jest rekomendowany w przypadku pojawienia się głębokich zmarszczek na czole, opadających brwi i powiek, worków pod oczami, obwisłych policzków, bruzd marionetkowych, policzkowo – wargowych lub nosowo – wargowych, a także przy utracie owalu twarzy i tzw. “rozmyciu” rysów twarzy.

Rezultaty liftingu twarzy nićmi PDO

Pierwsze efekty po wykonaniu liftingu twarzy nićmi PDO są zauważalne niemal bezpośrednio po zabiegu, uwidacznia się to w poprawie napięcia twarzy. Po około trzech miesiącach możemy spodziewać się pełnych efektów, które utrzymują się nawet do dwóch lat. W czasie tych trzech miesięcy w naszej skórze zostanie wyprodukowana odpowiednia ilość włókien kolagenowych. Po liftingu twarzy nićmi PDO możemy spodziewać się wzrostu elastyczności i sprężystości skóry, wyraźnej redukcji zmarszczek i fałdów skórnych, znacznego nawilżenia i rozjaśnienia cery, a także uniesienia konturu twarzy, która po liftingu staje się bardziej owalna.

W jakim miejscu wykonywany jest zabieg liftingujący twarz nićmi PDO?

Lifting twarzy nićmi PDO przeprowadzany jest między innymi w salonie Anlaya Day Spa w miejscowości Józefów, niedaleko Otwocka. Oprócz liftingu twarzy nićmi PDO w ośrodku Urody i Medycyny Estetycznej możliwe jest skorzystanie z wielu innych usług, zamieszczonych w bogatej i atrakcyjnej ofercie salonu Anlaya. Skorzystaj z zabiegu liftingu twarzy nićmi PDO i przywróć swojej twarzy młody i zdrowy wygląd!

Tags:

Artykuły

OFERTA
Depilacja pleców
URODA
“Skinny fat” – co to jest i jak sobie z tym poradzić?…
Mezoterapia igłowa dłoni
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa