Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Mezoterapia igłowa DERMAPEN niezawodnym sposobem leczenia rozstępów

Czym są rozstępy, wie każdy, kto zaobserwował na swym ciele wrzecionowate pasma. Przebiegające wzdłuż brzucha, pośladków, ud, a czasem także piersi nieestetyczne zmiany skórne wywołują w nas nieprzyjemne odczucia. Krępujemy się odkrytych partii ciała, na których widoczne są rozstępy i pragniemy się ich pozbyć. Sposobów na likwidację rozstępów jej wiele, począwszy od wygładzania i nawilżania skóry odpowiednimi kosmetykami, po operacje laserowe. Skutecznym i komfortowym dla pacjentów sposobem usuwania rozstępów jest mezoterapia igłowa Dermapen.

Przyczyny powstawania rozstępów

Rozstępy są skutkiem nagłej utraty masy ciała lub przeciwnie – gwałtownego przybrania na wadze. Niekiedy jest to efekt ciąży, skoków wzrostu ciała, otyłości lub wahań hormonalnych (także w okresie dojrzewania). Zdarza się, że za powstawanie rozstępów odpowiedzialne są geny.

Na czym polega leczenie rozstępów metodą Dermapen?

Dermapen to nazwa urządzenia stosowanego w leczeniu rozstępów, blizn i zmarszczek. Nie jest łatwo wyeliminować zmiany na skórze klasycznymi metodami, dlatego specjaliści z Gabinetu Medycyny Estetycznej Anlaya Day Spa w Józefowie znaleźli skuteczny sposób na przywrócenie Twojej skórze pięknego wyglądu. Zabieg Dermapen zyskał popularność i zaufanie wśród klientów Salonu Anlaya. Dermapen wykorzystuje mechanizm mezoterapii igłowej. Urządzenie wyposażone jest w mikroigły, które przy pomocy ruchu pulsacyjnego są wprowadzane w głąb skóry. Igiełki aplikują do skóry czynne substancje, które przyczyniają się do odbudowy zewnętrznej powłoki ciała. Dzięki temu następuje rozjaśnienie i wygładzenie nieestetycznych zmian skórnych. Mechanizm mezoterapii igłowej znajduje zastosowanie także przy usuwaniu dolegliwości skóry głowy oraz włosów i stanowi jedną z usług Salonu Anlaya: https://anlaya.pl/fryzjer/wypadanie-wlosow/mezoterapia-iglowa/.

Czy zabieg Dermapenjest bolesny?

Dermapen jest zabiegiem wykorzystującym maleńkie igły, których przy nakłuwaniu ciała praktycznie nie czuć. Czas trwania zabiegu to około 30 – 40 minut. Po zakończeniu ostrzykiwania ciała substancjami redukującymi niepożądane zmiany skórne pacjenci mogą zgłaszać niewielki obrzęk i zarumienienie miejsca poddanego leczeniu. Po krótkim czasie pozabiegowe objawy ustępują miejsca zadowoleniu klienta.

Rezultaty przeprowadzonego zabiegu

Jeśli pragniemy usunąć niemiłe dla oka zmiany skórne, a także wyraźnie poprawić sprężystość swego ciała, warto zabieg Dermapen powtórzyć co najmniej cztery razy. Ostrzykiwanie skóry zbawiennymi dla niej składnikami odżywczymi powoduje inicjację procesów produkcji włókien kolagenowych i elastyny.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Dermapen?

Metoda usuwania zmian skórnych jest właściwa dla osób skarżących się na zwiotczenie skóry, zmarszczki, bruzdy, rozstępy, blizny oparzeniowe i potrądzikowe oraz przebarwienia. Zabiegu Dermapen nie zaleca się osobom chorym na nowotwory oraz kobietom w ciąży, a także paniom karmiącym piersią. Aktywna opryszczka tudzież wykwity trądzikowe to kolejne przeciwwskazania do skorzystania z Dermapen.

Leczenie rozstępów w Gabinecie Anlaya Day Spa metodą Dermapen

Miejscem, w którym można poddać się zabiegowi Dermapen, jest zlokalizowany w Józefowie salon Urody i Medycyny Estetycznej Anlaya. Dzięki niezwykle skutecznej i nowoczesnej technice mezoterapii igłowej trudne do usunięcia zmiany skórne znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dermapen jest gwarancją trwałego efektu. Miła atmosfera oraz wykwalifikowany zespół lekarzy i kosmetologów to kolejne atuty Salonu Anlaya. Spełnij swoje marzenia o pięknym i zdrowym wyglądzie. Szczegółowe informacje dotyczące zabiegu Dermapen znajdują się na stronie internetowej: https://anlaya.pl/lecznie-rozstepow-dermapen/.

Artykuły

Mezoterapia igłowa skóry głowy – pokonaj wypadanie…
Mieć ciało, jakich mało
MEDYCYNA ESTETYCZNA
CGF - komórki macierzyste
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa