Odmładzanie szyi i dekoltu – poznaj zabiegi, które odejmą Ci lat

Szyja i dekolt to, razem z twarzą i dłońmi, obszary, które najbardziej zdradzają wiek. Starzenie się skóry w tych okolicach jest widoczne, szczególnie w postaci zmarszczek, zauważalnego zwiotczenia czy przebarwień. Poprzez dynamiczny rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej możliwe jest jednak skuteczne i nieinwazyjne zniwelowanie oznak starzenia. Dzięki postępowi technologicznemu ingerencja w delikatną skórę jest całkowicie bezpieczna i skuteczna, a zabiegi nie wymagają rekonwalescencji. Dzięki rosnącej popularności i dostępności zabiegów z zakresu medycyny estetycznej każda z pań może pozwolić sobie na chwilę luksusu i poprawić urodę.

Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające

Istnieje kilka zabiegów odmładzających, cieszących się wśród pań szczególnie dużą popularnością i efektywnością. Skóra dekoltu – tkanka cienka, podatna na wysuszenie, szczególnie uwydatnia pierwsze oznaki starzenia. Oto kilka zabiegów szczególnie polecanych przy odmłodzeniu okolic szyi i dekoltu.

  • Mezoterapia igłowa – zabieg polegający na iniekcji mikrocienką igłą substancji odżywczych wgłąb skóry. Skład mieszanki to skompleksowane połączenie kilku znanych ze swojego dobroczynnego wpływu na urodę preparatów – kwas hialuronowy, witaminy, krzemionka i inne środki posiadają szerokie właściwości regenerujące i odżywcze dla skóry. Po zaaplikowaniu roztworu, w wybrane partie skóry, pacjenci obserwują znaczną poprawę w nawilżenia, sprężystości i elastyczności skóry, a także poprawę kolorytu, wygładzenie i napięcie.
  • Mezoterapia mikroigłowa – procedura przeprowadzana za pomocą specjalnego urządzenia, wykonującego serię mikroukłuć. Zaaplikowane w skórę substancje przyczyniają się do stymulacji jej odnowy oraz produkcji elastyny i kolagenu. Widoczna jest poprawa gęstości, elastyczności i wygładzenia.

Zabiegi te są ogólnodostępne w większości klinik medycyny estetycznej i salonów SPA, takich jak Anlaya. Profesjonalny sprzęt wysokiej jakości i doświadczony personel to warunki, dzięki którym zabiegi odmładzające przyniosą najlepsze rezultaty.

Wypełnianie zmarszczek

Jednym z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów wypełniania zmarszczek jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Substancja ta, nazywana “eliksirem młodości”, sympatię pacjentek zyskała poprzez doskonałą skuteczność, nieinwazyjność i naturalne pochodzenie. Kwas hialuronowy, występujący w ludzkim organizmie oprócz redukcji zmarszczek, odpowiada za odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry. Zastosowanie substancji w obszary delikatnej tkanki szyi i dekoltu przynosi doskonałe rezultaty.

Efekty

  • Poprawa napięcie i dotlenienia skóry
  • Wzrost napięcia i elastyczności
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Odżywienie, rozświetlenie i nawilżenie

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺