Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Odmładzanie szyi i dekoltu – poznaj zabiegi, które odejmą Ci lat

Szyja i dekolt to, razem z twarzą i dłońmi, obszary, które najbardziej zdradzają wiek. Starzenie się skóry w tych okolicach jest widoczne, szczególnie w postaci zmarszczek, zauważalnego zwiotczenia czy przebarwień. Poprzez dynamiczny rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej możliwe jest jednak skuteczne i nieinwazyjne zniwelowanie oznak starzenia. Dzięki postępowi technologicznemu ingerencja w delikatną skórę jest całkowicie bezpieczna i skuteczna, a zabiegi nie wymagają rekonwalescencji. Dzięki rosnącej popularności i dostępności zabiegów z zakresu medycyny estetycznej każda z pań może pozwolić sobie na chwilę luksusu i poprawić urodę.

Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające

Istnieje kilka zabiegów odmładzających, cieszących się wśród pań szczególnie dużą popularnością i efektywnością. Skóra dekoltu – tkanka cienka, podatna na wysuszenie, szczególnie uwydatnia pierwsze oznaki starzenia. Oto kilka zabiegów szczególnie polecanych przy odmłodzeniu okolic szyi i dekoltu.

  • Mezoterapia igłowa – zabieg polegający na iniekcji mikrocienką igłą substancji odżywczych wgłąb skóry. Skład mieszanki to skompleksowane połączenie kilku znanych ze swojego dobroczynnego wpływu na urodę preparatów – kwas hialuronowy, witaminy, krzemionka i inne środki posiadają szerokie właściwości regenerujące i odżywcze dla skóry. Po zaaplikowaniu roztworu, w wybrane partie skóry, pacjenci obserwują znaczną poprawę w nawilżenia, sprężystości i elastyczności skóry, a także poprawę kolorytu, wygładzenie i napięcie.
  • Dermapen – procedura przeprowadzana za pomocą specjalnego urządzenia, wykonującego serię mikroukłuć. Zaaplikowane w skórę substancje przyczyniają się do stymulacji jej odnowy oraz produkcji elastyny i kolagenu. Widoczna jest poprawa gęstości, elastyczności i wygładzenia.
  • Pelleve – zabieg wykorzystuje fale radiowe, które ogrzewają głębsze tkanki, powodując kurczenie włókien kolagenowych i wywołując efekt napięcia skóry. Pelleve stymuluje wytworzenie nowego kolagenu, co daje efekt ujędrnienia i odmłodnienia.

Zabiegi te są ogólnodostępne w większości klinik medycyny estetycznej i salonów SPA, takich jak Anlaya. Profesjonalny sprzęt wysokiej jakości i doświadczony personel to warunki, dzięki którym zabiegi odmładzające przyniosą najlepsze rezultaty.

Wypełnianie zmarszczek

Jednym z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów wypełniania zmarszczek jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Substancja ta, nazywana “eliksirem młodości”, sympatię pacjentek zyskała poprzez doskonałą skuteczność, nieinwazyjność i naturalne pochodzenie. Kwas hialuronowy, występujący w ludzkim organizmie oprócz redukcji zmarszczek, odpowiada za odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry. Zastosowanie substancji w obszary delikatnej tkanki szyi i dekoltu przynosi doskonałe rezultaty.

Efekty

  • Poprawa napięcie i dotlenienia skóry
  • Wzrost napięcia i elastyczności
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Odżywienie, rozświetlenie i nawilżenie

Tags:

Artykuły

Skuteczne i sprawdzone metody na walkę z bliznami…
Cellulit – jakie są jego postacie, jak go zdiagnozować,…
Zabieg Madonny
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa