Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Mezoterapia igłowa – skuteczny zabieg na wypadanie włosów

Piękne i gęste włosy są marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Nic w tym dziwnego – zadbane i zdrowe kosmyki znacznie wpływają na naszą atrakcyjność i dodają pewności siebie. Chcąc zwiększyć ich objętość, często sięgamy po preparaty, które optycznie radzą sobie z problemem. Czasami jednak kosmetyki nie wystarczą i aby zaspokoić nasze oczekiwania, musimy sięgnąć po coś więcej. Zwłaszcza jeśli cierpimy na wzmożone wypadanie włosów, z którymi nie poradzi sobie żadna pianka.

Wypadanie włosów – przyczyny

Istnieje wiele przyczyn, które powodują osłabienie cebulek naszych włosów. Szczególnie w dzisiejszych czasach, problem ich wypadania dotyka coraz to większą liczbę osób. Za głównych winowajców obarcza się stres i złą dietę.

Co jeszcze przyczynia się do wypadania włosów?

 • Przemęczenie,
 • Osłabienie organizmu,
 • Palenie papierosów,
 • Chemioterapia,
 • Niektóre choroby,
 • Nieodpowiednia pielęgnacja,
 • Problemy z tarczycą,
 • Przyjmowanie niektórych leków,
 • Niedobór żelaza (anemia),
 • Zaburzenia hormonalne,
 • Łysienie androgenowe.

Jak radzić sobie z wypadaniem włosów?

Ciężko opanować problem wypadania włosów i na nowo zagęścić naszą fryzurę. Wymaga to niemałego wysiłku            i poświęceń – zwłaszcza jeżeli oczekujemy długotrwałych efektów. Przede wszystkim należy włączyć do naszej diety warzywa i owoce, a także zrezygnować z przetworzonych pokarmów.

Zadbaj, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i przestrzegać zasad zbilansowanej diety. Pomocne mogą okazać się suplementy, czy tabletki na wypadanie włosów, które dostarczą nam niezbędnych witamin i minerałów, wzmacniając przy tym włosy i paznokcie oraz poprawiając wygląd skóry.

Warto postawić również na specjalne kosmetyki, przeznaczone dla osłabionych kosmyków. Szampon na wypadanie włosów i maska do skóry głowy, mogą załagodzić problem, jednak ich działanie może być widoczne jedynie w trakcie kuracji.

Mezoterapia igłowa głowy – na czym polega?

Mezoterapia igłowa skóry głowy, to jeden z najskuteczniejszych sposobów na radzenie sobie z wypadaniem włosów. Zabieg jest nieinwazyjny i polega na wstrzykiwaniu za pomocą niezwykle cienkiej igiełki, cennych składników odżywczych.

Specjalnie dobrane substancje, wpływają pozytywnie na cebulki włosów i przyspieszają porost. Skład koktajlu odżywczego jest ściśle dopasowany do problemu pacjenta. To prawdziwa bomba witaminowa, która rozwiązuje problem nie tylko wypadających włosów, ale także łysienia plackowatego i androgenowego oraz łupieżu i słabych, przetłuszczających się włosów.

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej w Anlaya Day Spa?

Anlaya Day Spa proponuje swoim gościom specjalny pakiet 4 zabiegów mezoterapii igłowej, w którego skład wchodzi także mycie i peeling skóry głowy. Dokładne oczyszczenie skalpu, umożliwia lepsze wchłonięcie drogocennych składników zawartych w koktajlu odżywczym, przez co skuteczniejsze działanie całej terapii.

Specjaliści z Anlaya Day Spa w Józefowie, zapraszają na zabieg wszystkie osoby, które zmagają się z problemem wypadania włosów z różnych przyczyn – do każdej z nich, dopasowany zostanie specjalny preparat, który umożliwi zniwelowanie problemu.

Mezoterapia igłowa – dlaczego warto wykonywać zabieg jesienią?

Kondycja naszych włosów pogarsza się wraz ze zmianami pór roku. Wzmożone wypadanie włosów możemy zauważyć zwłaszcza w okresie jesiennym oraz wiosną. Dlaczego tak się dzieje? Klimatyzacja, ogrzewanie, czy gorące powietrze, działają negatywnie na cebulki naszych kosmyków – co objawia się ich osłabieniem w późniejszych miesiącach. Również zwiększona podatność na przeziębienia i grypę, sprzyja ogólnemu osłabieniu organizmu, a w rezultacie – wypadaniem włosów.

Należy zwrócić uwagę także na zmianę naszej diety po lecie – nie obfituje już w sezonowe warzywa i owoce. Coraz częściej mamy ochotę na niezdrowe przekąski i przetworzone jedzenie. Przyczynia się do niedoborów witamin             i minerałów.

Warto przygotować skórę głowy na najzimniejsze miesiące w roku, dostarczając jej cennych składników odżywczych. Zwiększ tolerancję skalpu na czynniki zewnętrzne i uzupełnij braki w organizmie. Mezoterapia igłowa głowy, to doskonałe rozwiązanie na wzmocnienie i regenerację twoich włosów.

Tags:

Artykuły

Poznaj typ swojej skóry i zadbaj o jej piękno
Skinjexion – innowacyjny zabieg odmładzający dla skóry…
Pożegnać się z rozstępami raz na zawsze
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa