Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Genodieta kluczem do zdrowia i zgrabnej sylwetki

Wiele osób, borykających się z problemem nadwagi oraz otyłości, wypróbowało w swoim życiu cały szereg rozmaitych diet. Bo chyba każdy, będący choć odrobinę w temacie i znający zagadnienie, słyszał choćby o diecie Kwaśniewskiego, Dukana, Południowych Plaż, diecie Kopenhaskiej czy monoskładnikowej – np. kapuścianej. Jedne zapewne były mniej lub bardziej skuteczne, ale prawdopodobne trafiały się i te, które na nic się zdawały lub, którym towarzyszył tak zwany i jakże niestety powszechny “efekt jojo”. Dlaczego tak się działo? Otóż, każdy organizm jest jednostką indywidualną i każdy należałoby rozpatrywać z osobna, a nie poddawać, ogólnie przyjętym schematom. Dla zmęczonych, nieefektywnym odchudzaniem i ciągłym poddawaniem się różnorakim eksperymentom, specjaliści proponują pewne nowoczesne rozwiązanie – genodietę.

Czym jest genodieta?

Najprościej mówiąc, genodieta to sposób odżywiania, który jest dopasowany do genetycznego profilu konkretnej osoby. W celu jej uzyskania, rozpisania i rozpoczęcia stosowania, należy uprzednio przeprowadzić specjalny test DNA, który jest prostym, nieinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem, polegającym na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. Próbka powyższa, zostaje przekazana do laboratorium, a tam poddana dokładnej analizie. Po upływie ok. 3 tygodni, pacjent otrzymuje rozpisany szczegółowo, dedykowany tylko jemu plan żywieniowy.

Czy test należy co jakiś czas powtarzać?

Zestaw naszych genów jest niezmienny, dlatego też badanie Genodiet wystarczy wykonać tylko raz, a jego wyniki pozostaną niezmienne i aktualne na całe życie.

Zalety genodiety

Genodieta to nie tylko znakomity sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów czy ułożenie diety, która sprawi, że po jej stosowaniu będziemy się czuli zdecydowanie lepiej. Nasze geny to przekaźnik mnóstwa informacji. Zawiadamiają one nas o możliwym ryzyku chorób cywilizacyjnych, zdolnościach metabolicznych, ale również nietolerancjach pokarmowych. Wiedza na temat tego, że w zależności od naszych dotychczasowych nawyków żywieniowych, może zależeć stan naszego zdrowia i poziom prawidłowego funkcjonowania organizmu, daje nam olbrzymią przewagę. Odtąd nad wieloma sprawami możemy zapanować, a wiele, o ile to konieczne, zmodyfikować. Oprócz tego to co niezmiernie istotne, zwłaszcza dla kobiet, to możliwość uzyskania wymarzonej sylwetki. Na zwrócenie uwagi zasługuje również informacja, że genodieta to nie kolejny wymysł, czy następna propozycja pozbycia się nadmiernych kilogramów, lecz zbiór faktów, mogących ułatwić nam rozwiązanie wielu problemów.

Czy dla każdego jest genodieta?

Jak zapewniają specjaliści z Anlaya Day Spa – genodieta jest odpowiednia dla każdego. Może jej się poddać zarówno dziecko, jak i dorosły, osoba borykająca się z problemem nadwagi czy otyłości, jak i szczupły. I choć ta ostatnia informacja, że genodieta jest także dla osób bez nadwagi, może się wydać dla niektórych nieco zaskakująca, to tak rzeczywiście jest. Dieta ta ma bowiem na celu wskazanie właściwego sposobu odżywiania dla każdego, także dla osób, które nie mogą uporać się z niedowagą czy jakąkolwiek inną chorobą.

Tags:

Artykuły

Bezsenność – wylecz ją terapią manualną
Ujędrnianie i modelowanie sylwetki, czyli jak wspomóc…
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Metody leczenia rozstępów – co wybrać?
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa