Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – naturalny lek na zmarszczki mimiczne

Żyjesz w ciągłym biegu i stresie? Nieustanne przemęczenie zaczyna dawać o sobie znać? Zrelaksuj się poprzez masaż twarzy, szyi i dekoltu! Zabieg ten nie tylko sprawi, że poczujesz się wypoczęta, ale również ukoi i rozluźni twoją zmęczoną skórę, a tym samym zniweluje zmarszczki. Tę metodę od najmłodszych lat stosują Japonki wierząc, że systematyczny masaż twarzy przyczyni się do młodego wyglądu.

Na twarzy znajduję się 10 mięśni odpowiadających za mimikę. Każdy z nich jest bezpośrednio połączony ze skórą, co sprawia, że każdy nasz uśmiech, mina, grymas powoduje pogłębianie i utrwalanie zmarszczek. Ponadto skóra z wiekiem traci elastyczność, a co za tym idzie cera nie wygląda już młodo i witalnie. Naszym wrogiem jest także ciągły pośpiech i napięcie. Jednym ze sposobów nieinwazyjnej poprawy stanu skóry jest masaż twarzy.

Odmładzanie twarzy

Zadaniem masażu jest odprężenie, rozluźnienie oraz ujędrnienie zmęczonej skóry. Pod wpływem nacisku krew oraz limfa zaczynają szybciej krążyć i podchodzą pod skórę, dzięki czemu pobudzają ją, odżywiają, regenerują. Dodatkowo stosując przy tym odpowiednie preparaty można poprawić jej koloryt, wygładzić, uelastycznić. Masaż wykonywany systematycznie sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne.

Do kogo jest skierowany masaż twarzy?

Masaż twarzy, szyi i dekoltu polecany jest wszystkim zapracowanym, zmęczonym kobietom. To głównie na tych częściach ciała najszybciej widać pierwsze oznaki przemęczenia i starzenia. Anna Świderek – ekspert kosmetyki estetycznej z Anlaya Day Spa w Józefowie wskazuje, że zabieg ten skierowany jest również dla osób cierpiących na przykurcze mięśniowe, zesztywnienia stawów i mięśni, tych, którzy borykają się z otyłością, stresem, napięciem fizycznym i psychicznym. Odradza zaś korzystanie z niego kobietom mającym problemy ze stanami zapalnym, alergicznymi, zakaźnymi skóry, wysokim nadciśnieniem tętniczym i nadczynnością tarczycy.

Masaż twarzy krok po kroku

Masaż jest bardzo przyjemnym zabiegiem i polega na wykonywaniu delikatnych, miękkich ruchów, tak by nie rozciągnąć skóry. Najlepiej robić go wieczorem, podczas demakijażu. Należy stosować przy tym odpowiednie kremy i balsamy. Ruchy powinny być płynne i łagodne. Zabieg powinno się wykonywać od dołu i kierować ku górze twarzy rozcierając przy tym zmarszczki na policzkach, w kącikach oczu i na czole.

Efekt odprężenia i relaksu jest natychmiastowy. Jednak masaż przynosi również wynik w postaci lepszego wyglądu cery. Zostaje ona ujędrniona i dotleniona, dzięki czemu nabiera blasku i zdrowszego koloru. Zabieg poprawia też kondycję skóry – opadnięte policzki podnoszą się, zmarszczki stają się mniej widoczne, a obrzęki znikają.

Więcej informacji dotyczących masażu twarzy, szyi i dekoltu można znaleźć na stronie: https://anlaya.pl/kosmetyka/kosmetyczny-masaz-twarzy-szyi-i-dekoltu/.

Tags:

Artykuły

URODA
Zabiegi odchudzające w Anlaya
Depilator laserowy Vectus
Dzień w Anlaya: Peeling kawitacyjny
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa