Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Dermapen – w walce z niedoskonałościami skóry!

Piękna skóra to marzenie każdej kobiety. Niestety, nie wszystkie zostałyśmy obdarzone idealnie gładką cerą, pozbawioną niedoskonałości. Na szczęście medycyna estetyczna, oferuje nam wiele możliwości, pomagających uporać się ze wszelkimi problemami. Borykasz się z rozszerzonymi porami, bliznami lub zmarszczkami? Poznaj zabieg Dermapen!

Czym jest zabieg Dermapen?

Dermapen to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu w głąb skóry aplikowane są składniki aktywne, poprawiające jej stan i strukturę. W przeciwieństwie do innych urządzeń używanych w zabiegach mezoterapii, Dermapen posiada mikro igły z automatyczną funkcją wibracji, dzięki którym  tworzy się 1300 mikrokanałów na sekundę! Ze względu na swoją frakcyjności urządzenie Dermapen jest w stanie przesłać o 80% więcej składników odżywczych do komórek, co sprawia, że skóra regeneruje się znacznie szybciej. Zabieg z użyciem Dermapenu skraca też czas rekonwalescencji w stosunku do tradycyjnej mezoterapii. Aplikacja urządzenia dostosowywana jest do problemów skórnych pacjentów i waha się od 0,25mm – 2,5mm w głąb skóry, pobudzając tym samym fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, które produkcją kolagen i elastynę. Zaliczają się one do włókien podporowych tkanek. Duża ilość tych włókien  nadaje skórze gładszego i jędrniejszego wyglądu o ujednoliconym kolorycie. Niestety, z wiekiem liczba fibroblastów znacznie się zmniejsza, wskutek czego skóra twarzy i ciała traci elastyczność, zapada się, staje się szara i wyraźnie mniej atrakcyjna.

Dermapen, przez zastosowanie wibrujących mikro igieł, celowo usuwa kilka warstw skórnych, docierając tym samym do fibroblastów, pobudzając je do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Proces ten stwarza nowe, stabilne podłoże dla tkanek, dzięki czemu skóra jest wyraźnie zregenerowana, bardziej jędrna i delikatna w dotyku, a zmarszczki zostają zniwelowane. Dermapen to również świetny sposób na zminimalizowanie blizn potrądzikowych lub pozabiegowych.

Wskazania do zabiegu

Najczęstszymi wskazaniami do zabiegu są zmniejszenie widoczności porów, wygładzenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry, rozstępy, blizny potrądzikowe i oparzeniowe. Skorzystać z zabiegu mogą pacjenci, którzy chcą rozwiązać problem wypadających włosów, zniwelować zmarszczki  i przebarwienia dekoltu oraz szyi, pozbyć się cellulitu lub odmłodzić dłonie.

Zalety zabiegu

Do podstawowych zalet zaliczamy:

 • krótki czas przeprowadzania zabiegu,
 • automatyczna kontrola głębokości wnikania igieł,
 • minimalizacja odczuwania bólu i dyskomfortu,
 • krótki czas powrotu do aktywnego życia zawodowego,
 • sterylność zabiegu.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Specjaliści z Day Spa Anlaya twierdzą, że efekty można zauważyć po drugim lub trzecim zabiegu, choć czasem widać je już po pierwszym. Pełny efekt uzyskuje się po około miesiącu po przeprowadzeniu ostatniego zabiegu w cyklu. Reakcja organizmu na zabieg jest różna u każdego pacjenta.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Podstawowe przeciwwskazania do zabiegu to:

 • aktywny stan zapalny i procesy ropne,
 • ciąża i karmienia piersią,
 • niewyrównana cukrzycy i czynne choroby nowotworowe,
 • alergia na któryś ze składników substancji stosowanych do zabiegu,
 • skóra naczyniowa lub z ryzykiem występowania zwłóknień,
 • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

Artykuły

Gładka skóra przez całe lato!
KWAS HIALURONOWY
Depilacja laserowa, czy jest się czego bać? Jak przebiega…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa