ZABIEG PIELĘGNACYJNY FERULIC XPRESS Z MARKI DOTTORE!

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Klinika Anlaya wprowadza zupełnie nowy i rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny z wykorzystaniem produktów marki Dottore – Ferulic Xpress! 

Ferulic Xpress – to peeling, który działa na wielu poziomach, przynosząc natychmiastowe efekty. Ten zabieg to prawdziwa bomba witaminowa i antyoksydacyjna dla Twojej skóry. Dzięki nowoczesnej technologii nanocząsteczek składki aktywne są przenoszone w głąb naskórka szybciej i efektywniej. 

Czym wyróżnia się Ferulic Xpress?

Intensywne nawilżenie: Skóra po zabiegu jest odżywiona i nawilżona dzięki kompleksowi składników, które przywracają jej naturalny blask.

Ochrona przed wolnymi rodnikami: Dzięki zawartości kwasu ferulowego zabieg ten pomaga w ochronie skóry przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wolnych rodników.

Redukcja przebarwień: Ferulic Xpress pomaga w redukcji widoczności przebarwień, pozostawiając skórę jednolitą i promienną.

Wzmacnianie kolagenu: Ten zabieg stymuluje produkcję kolagenu, co pomaga w poprawie elastyczności i jędrności skóry.

Szybki i komfortowy: Ferulic Xpress to zabieg, który można przeprowadzić nawet w trakcie przerwy obiadowej! Nie trzeba rezygnować z codziennych obowiązków, aby zadbać o siebie.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺