Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest doskonały dla osób, które nie chcą czekać kilku lat, aby ich fryzury osiągnęły pożądaną długość bądź ich włosy są wyjątkowo rzadkie i nieestetyczne. Fryzjerzy Anlaya Day Spa polecają doskonałe rozwiązanie tego problemu – przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą syntetycznych lub naturalnych pasm.

Czy doczepiane pasma różnią się od naturalnych?

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg doczepiania włosów nie zaznacza miejsca, w którym następuje złączenie. Nie jest on widoczny dla osób postronnych. Kolor pasm jest dopasowywany do koloru naturalnego, przez co doczepiane pasma w żaden sposób się nie wyróżniają. Efekt miękkich i gęstych włosów jest całkowicie naturalny.

Czy doczepiane pasma trzeba szczególnie pielęgnować?

Po przymocowaniu sztucznych włosów nie trzeba ich pielęgnować w żaden szczególny sposób. Powinny być traktowane normalnie, tak jak włosy naturalne. Można je swobodnie szczotkować, związywać, myć i modelować. 

Doczepiane pasma jako ozdoba

Nasi fryzjerzy przedłużają także włosy za pomocą pasemek okolicznościowych. Będą one unikalną ozdobą uzupełniającą fryzurę wieczorową, dopasowaną do stroju i charakteru przyjęcia bądź wydarzenia.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których styliści pomogą dobrać kolory pasm oraz wybrać technikę przedłużania i zagęszczania oraz materiał, który ma być użyty. Jednocześnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

 

Zagęszczanie i przedłużanie włosówCena
Przedłużanie i zagęszczanie włosów, 1 pasemko25 zł
Przełożenie700 zł
Zdjęcie włosów500 zł

 

 

 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺