Pedicure

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Pedicure jest zabiegiem analogicznym do manicure. Jego zadaniem jest pielęgnacja stóp, a konkretniej paznokci i miejsc znajdujących się w ich pobliżu. Pedicure pozwala zaprezentować zadbane stopy w butach z odkrytymi palcami, na basenie czy na plaży. Choć często zapomina się o tej części ciała, to jest ona bardzo ważna. Stopy nie tylko świadczą o higienie człowieka, ale zaniedbane mogą powodować duży dyskomfort w codziennych aktywnościach.

Pedicure może być skupiony tylko na paznokciach u stóp, jak i na całej ich powierzchni. Klient może wybrać, na jakich elementach chce się skoncentrować. Oprócz przywracania paznokciom dobrego wyglądu pedicure’u przywraca gładkość, odświeżenie i odżywienie całej powierzchni stóp. Dostępne rodzaje pedicure’u to:

 

Pedicure pielęgnacyjny

Najpopularniejszy zabieg pielęgnacyjny paznokci stóp. Wiąże się przede wszystkim z usunięciem zrogowaciałego naskórka tak, aby skóra była gładka i nie przesuszona. W kolejnym etapie paznokcie zostają skrócone i odpowiednio ukształtowane, a następnie pomalowane. Daje to efekt estetycznych i zadbanych stóp.

 

Pedicure Spa

Pedicure Spa jest szerszą opcją zabiegu kosmetycznego. Dzięki niemu otrzymuje się nie tylko estetyczne i zadbane paznokcie u stóp, ale także ogólną regenerację i odżywienie tej części ciała. Skóra stóp jest specjalnie traktowana. Zostaje oczyszczona ze zgrubiałego naskórka przy pomocy frezarki, a także wykonywany jest peeling. Do zabiegu dołączony jest także relaksujący masaż i odżywcza maska, które połączone sprawią, że stopy stają się miękkie, nawilżone i przyjemnie gładkie. Wszystko zostanie zakończone stylizacją paznokci.

Wszystkie zabiegi są wykonywane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i sterylności. Do ich przeprowadzenia wykorzystujemy renomowane urządzenia firmy Gerlach.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu pedicure

Z tego zabiegu pielęgnacyjnego stóp powinny zrezygnować, bądź też przełożyć na inny termin, osoby, które cierpią na niektóre schorzenia. Między innymi można wyróżnić wśród nich:

  • grzybice stóp
  • brodawki i ich pochodne
  • stany alergiczne
  • rany i skaleczenia
  • choroby płytki paznokciowej

 

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pięknych, kolorowych paznokciach, bez konieczności ich częstego malowania. Lakier hybrydowy jest odporny na odpryskiwanie oraz pękanie, dzięki czemu możemy cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem przez długi czas. Świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów lub ważnych uroczystości.

Pedicure hybrydowy to niezwykle przyjemny sposób, dzięki któremu zadbasz nie tylko o swoje stopy i paznokcie, ale również o dobre samopoczucie.

Pedicure
Pedicure – podstawowy zabieg podologiczny170 zł
Pedicure japoński160 zł
Pedicure spa160 zł
Malowanie paznokci kolor / french50 zł / 55 zł
Parafina na stopy60 zł
Frezowanie stóp70 zł
Pedicure hybrydowy kolor / french /monophase180 zł / 185 zł /170 zł
Zdjęcie hybrydy / nałożonej w Anlaya Medical Clinic & Spa50 zł / gratis

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺