Oczyszczanie manualne skóry

oczyszczanie manualne skóry

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Oczyszczanie manualne skóry to zabieg, który polega na ręcznym usunięciu ze skóry twarzy zaskórników, wągrów czy prosaków. Regularne oczyszczanie manualne sprawia, że cera staje się świeża, gładsza, bardziej promienna i łatwiej przyjmuje składniki aktywne znajdujące się w kosmetykach.

Każdy dba o codzienne oczyszczanie skóry. Mleczko do demakijażu, żel do mycia twarzy, tonik, stosowane maseczki i inne kosmetyki pozwalają jednak pozbyć się zanieczyszczeń jedynie z powierzchni skóry. Gromadzące się jej głębszych warstwach sebum, w połączeniu z resztkami makijażu i innymi zanieczyszczeniami może wówczas dawać efekty w postaci zaskórników, grudek, krost czy ropnych wyprysków. W takiej sytuacji nieocenione może okazać się oczyszczanie manualne skóry.

Oczyszczanie manualne skóry – dla kogo?

Wśród wskazań do wykonywania oczyszczania manualnego skóry znajdują się:

  • otwarte i zamknięte zaskórniki,
  • zmiany grudkowo-krostkowe,
  • poszarzała, zanieczyszczona skóra,
  • nadprodukcja sebum,

 

Osoby z cerą przetłuszczającą się i problematyczną mogą się zgłaszać na oczyszczanie manualne skóry nawet 3-4 razy do roku. W innych przypadkach wystarczające są z reguły dwa zabiegi rocznie.

Oczyszczanie manualne skóry – przeciwwskazania

Tak jak każdego zabiegu estetycznego, również oczyszczania manualnego skóry nie można wykonywać u wszystkich. Wśród przeciwwskazań znajduje się:

  • ciężka postać trądziku,
  • trądzik różowaty,
  • stany zapalne skóry,
  • aktywna opryszczka,
  • tendencje do bliznowacenia skóry.

Oczyszczanie manualne skóry – jak przebiega?

Oczyszczanie manualne skóry rozpoczyna się od demakijażu przy użyciu preparatu do tego przeznaczonego, następnie skóra zostaje stonizowana. Jeśli jest taka konieczność, wykonany może zostać delikatny peeling, który usunie ze skóry martwy naskórek i odsłoni istniejące niedoskonałości. Skóra może również zostać poddana działaniu ciepłej pary, która rozszerzy pory i ułatwi usuwanie zmian. Skóra zostaje oświetlona lampą, a specjalistka krok po kroku usuwa z każdego fragmentu skóry zaskórniki, grudki i krostki. Niekiedy pacjent może odczuwać lekki związany z tym dyskomfort, ale dzięki doświadczeniu specjalistów z naszej kliniki Anlaya na skórze nie zostają żadne trwałe ślady.

Oczyszczanie manualne skóry – efekty

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale objawy tego typu szybko mijają. Efektem jest czysta, świeża skóra, oczyszczona z zatkanych porów, zaskórników i ropnych zmian, gotowa na przyjęcie substancji odżywczych zawartych w kosmetykach.

Oczyszczanie manualne twarzy wykonujemy w naszej klinice Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie pod Warszawą. Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów oraz miłą, serdeczną atmosferę. Zachęcamy do kontaktu!

CENNIK

 

Oczyszczanie manualne250 zł

 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺