Lifting skóry w technologii Nucleofil

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Nasza skóra jest wyjątkowa – chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi, ale także kapryśna – pojawiają się niedoskonałości, zmarszczki czy utrata jędrności. Tym procesom nie da się całkowicie zapobiec, niestety wraz z wiekiem pojawia się ich coraz więcej. Jednak współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom i proponuje produkty, które skutecznie hamują starzenie się, nawilżają i zagęszczają skórę oraz przywracają jej naturalny blask. Takie rozwiązanie oferujemy w Klinice Anlaya – zabieg w technologii Nucleofill, czyli innowacja w odmładzaniu oraz profilaktyce przeciwstarzeniowej okolicy oka.

Dlaczego technologia Nucleofill?

Zabieg ten skutecznie nawilża, zagęszcza, ujędrnia i odmładza skórę. Jest to produkt całkowicie bezpieczny i naturalny, odbudowa skóry zachodzi na poziomie komórkowym, co oznacza, że cały proces regeneracyjny jest bardzo głęboki i dzięki temu rezultaty długotrwałe. Warto wiedzieć, że efekty pojawiają się stopniowo, ponieważ skóra musi przejść przez cały proces produkcji nowej elastyny i kolagenu.

Cały zabieg oprócz walorów estetycznych ma także działanie zdrowotne, działa na trzech płaszczyznach:

 • liftingującej – zagęszczenie i ujędrnienie skóry, spowodowane procesem wytwarzania nowych włókien kolagenowych oraz elastyny,
 • nawilżającej – rozświetlona i nawilżona skóra dzięki wiązaniu wody przez polinukletydy*,
 • antyoksydacyjnej – eliminacja wolnych rodników, które powstają w skutek takich czynników jak: nieodpowiednia dieta, palenie papierosów, długotrwały stres, duży wysiłek fizyczny, zanieczyszczenia.

*Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które występują we wszystkich organizmach. Stosuje się je w medycynie estetycznej, gdzie odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej elastyczności skóry i jej zdrowy wygląd. Polinukleotydy są dla nas tak cenne, ponieważ mają zdolność przestrzennego przyłączania ogromnej ilości cząstek wody i dzięki temu zwiększa się nawilżenie naszych tkanek. Dodatkowo wpływają one na wzrost liczby fibroblastów, które produkują m.in. kolagen, a także wiele innych składników odpowiedzialnych za odbudowę skóry. Polinukleotydy spełniają także funkcję regeneracyjną w przypadku intensywnego opalania lub blizn oraz rozstępów, a także przy zwalczaniu wolnych rodników.

Jak wygląda zabieg?

W Klinice Anlaya zabieg zawsze przeprowadza lekarz po uprzedniej szczegółowej konsultacji. Podczas zabiegu używana jest igła lub kaniula, wstrzykuje się go w specjalnie wyznaczone miejsca tzw. punkty bioestetyczne – punkty te są bezpieczne, ponieważ istnieje tam małe prawdopodobieństwo występowania nerwów i naczyń krwionośnych, więc nie ryzykujemy ich uszkodzeniem.

Cała procedura jest odczuwalna, ale nie bolesna, jedynie występuje lekkie mrowienie i efekt “napełnienia” tkanki. Znieczulenie przy tym nie jest koniecznie, jednak u bardziej wrażliwych osób może być zastosowane. Po zabiegu przez 2-3 dni może wystąpić delikatny obrzęk, zaczerwienienie oraz tkliwość. Nucleofill to substancja całkowicie bezpieczna i nie zawiera substancji o działaniu uczulającym.

Ilość i częstotliwość zabiegów

Aby uzyskać jak najlepsze efekty zalecamy wykonanie serie 3 zabiegów w odstępie 3 tygodni. Po 6 miesiącach warto również zadbać o tzw. zabieg przypominający, który podtrzyma efekty.

Cała procedura nie jest czasochłonna, ale trzeba liczyć się z tym, że rezultaty narastają z czasem. Należy pamiętać, że wstrzyknięta substancja ma za zadanie najpierw “poinformować” naszą skórę o rozpoczęciu procesu przebudowy i regeneracji, który narasta z każdym kolejnym dniem i serią wykonywanych zabiegów.

\

WSKAZANIA

 • utrata elastyczności i jędrności skóry
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa, redukcja zmarszczek
 • utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry
 • regeneracja skóry
 • redukcja płytkich blizn i rozstępów
 • przywrócenie blasku skórze
 • “kurze łapki”
 • cienie pod oczami
 • obniżenie łuku brwiowego
 • łysienie androgenowe i telogenowe
 • wypadanie włosów

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby nowotworowe
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywna opryszczka

Efekty zabiegu wykonanego w technologii Nucleofill

 

Technologia Nucleofill polega na biostymulacji, oznacza to, że nasza skóra zaczyna się regenerować, następuje jej ujędrnienie i zagęszczenie. Działanie nawilżające i antyoksydacyjne sprawia, że drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra jest pełna blasku i wyraźnie odmłodzona.

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Jeśli zabieg jest idealny dla Ciebie, potrzebujesz więcej informacji i szukasz profesjonalnego miejsca na mapie Warszawy to zapraszamy do kontaktu! Napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na wizytę w naszym gabinecie!

CENNIK

Nucleofill1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Nucleofil Medium/Strong 1,5 ml1200 zł3300 zł
Nucleofil Eyes1200zł3300 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺