Metoda objętościowa 3D/4D

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Metoda objętościowa 3D/4D

Jeśli marzysz o długich i zmysłowych rzęsach to ich przedłużenie metodą objętościową 3D lub 4D  jest zdecydowanie dla Ciebie! Dodatkowym czynnikiem może być także fakt, że naturalne rzęsy niektórych kobiet mogą nie spełniać ich oczekiwań.

Dlatego też z pomocą przychodzi innowacyjna metoda wydłużenia, podkręcenia i pogrubienia rzęs – wyraziste spojrzenie, komfort i oszczędność czasu to główne aspekty przemawiające za skorzystaniem z tej usługi.

Czym jest metoda objętościowa?

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D (rzęsy 3:1) i 4D (rzęsy 4:1) polega na przyklejaniu do każdej naturalnej rzęsy 3 lub 4 sztucznych rzęs. Dzięki tej metodzie nie tylko je wydłużamy, ale także je zagęszczamy. Wybór metody zależy od preferencji Klientki. Efekt może być delikatny i naturalny lub spektakularny i bardzo widoczny.

W Klinice Anlaya używamy rzęs z lekkiego tworzywa – mogą być z futra norek syberyjskich, jedwabne lub syntetyczne. Takie rozwiązanie sprawia, że sztuczny odpowiednik nie obciąża i uszkadza naturalnych rzęs. Kępki są bardzo elastyczne, ultra cienkie i odporne na wszelkie odgniecenia, ponadto nie tracą swoich właściwości nawet gdy są mokre.

Spektakularne efekty

Metoda objętościowa to efekt gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%, efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. Trwałe przedłużenie to nie tylko pięknie podkreślone rzęsy, ale także oszczędność czasu – omijamy czynność tuszowania i używania zalotki, ponieważ ich wygląd jest zawsze świeży.

Podczas zabiegu

W naszej klinice stosujemy preparaty najwyższej jakości, kleje do rzęs są bardzo skuteczne oraz bezpieczne. Należy pamiętać, że na sam zabieg to długi proces i może trwać nawet do 3 godzin, jednak efekt po jest zniewalający.

Zapraszamy do kontaktu! Napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na zabieg w naszym gabinecie!

 

 

 

ZAGĘSZCZENIE I PRZEDŁUŻENIE RZĘS

Metoda objętościowa 3D/4D450 zł
Uzupełnianieod 250 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺