Manicure

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Manicure w najprostszy sposób można określić, jako profesjonalny, a zarazem przyjemny zabieg pielęgnujący paznokcie u dłoni. Jego celem jest zadbanie o piękny wygląd płytki paznokci poprzez ich odżywienie, nawilżenie i wypolerowanie. Manicure nie zapomina również o skórkach, które znajdują się wokół płytek – pielęgnuje je i delikatnie usuwa przy użyciu cążek lub biologicznie – za pomocą specjalnych preparatów i patyczka. Zabieg ten nadaje również paznokciom odpowiedni kształt, zależny od preferencji klienta. Dzięki manicure dłonie lepiej się prezentują – zadbane paznokcie to przejaw eleganckiego wyglądu.

Manicure w Anlaya

Manicure posiada kilka swoich odmian. Chociaż ich cel jest jeden – pielęgnacja paznokci, to jednak sposób przeprowadzenia zabiegu może się odrobinę różnić. W zależności od efektów, jakie pragnie osiągnąć klient, manicurzystka pomoże dobrać odpowiedni rodzaj pielęgnacji. Może być ona podstawowa lub rozbudowana, obejmująca regenerację całych dłoni. We wszystkich zabiegach gwarantujemy bezpieczeństwo i sterylność!

Dostępne rodzaje manicure’u to:

Manicure klasyczny

Ten typ zabiegu pielęgnacyjnego paznokci charakteryzuje się usuwaniem skórek nachodzących na płytkę za pomocą cążek. Nazywa się go również manicure’m mechanicznym, ze względu na wykorzystanie do celu narzędzi, a nie kosmetyków. Cążki są sterylizowane po każdym użyciu, dlatego jest to zabieg w pełni bezpieczny dla każdego klienta.

 

Manicure Spa

Zabieg ten opiera się na manicure’rze klasycznym lub biologicznym lecz wzbogacony jest o zabiegi pielęgnacyjno – regeneracyjne dłoni. Dołączony jest zabieg peelingu dłoni, który oczyści skórę z martwego naskórka, powodując jej wygładzenie. Dodatkowo w proces pielęgnacji włączony jest relaksacyjny masaż i odżywcza maska.

 

Manicure japoński

Zabieg ten przeznaczony jest do szczególnej pielęgnacji płytek paznokci. Od manicure’u tradycyjnego odróżnia go to, że proces dostarczania paznokciom najróżniejszych składników odżywczych jest najważniejszy. W tym zabiegu liczy się regeneracja i naturalność. Stosują go wszyscy Ci, którym zależy nie tylko na doskonałym wyglądzie, ale także na zdrowym stanie paznokci.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg manicure japońskiego?

Stosować mogą go wszyscy, którzy mają jakiekolwiek problemy z paznokciami lub Ci, którzy chcą tych problemów uniknąć. Szczególnie polecany jest dla osób, które zmagają się z:

  • rozdwajaniem paznokci
  • kruchliwością i łamliwością paznokci
  • przesuszeniem
  • matowością paznokci
  • nieestetycznymi nierównościami płytki paznokcia
  • uszkodzeniami paznokci na skutek, np.: kontaktu z detergentami

Na czym polega manicure japoński?

Do przeprowadzenia tego manicure’u wykorzystywane są specjalnie stworzone kosmetyki. Dwa aktywnie działające preparaty – pasta p. shine i puder – zawierają w sobie różne składniki odżywcze pomagające w regeneracji płytek paznokci. Znajdują się tu przede wszystkim produkty naturalne, takie jak: keratyna, pyłek pszczeli, witaminy A+E oraz krzemionka z morza japońskiego. Porcja pasty p. shine jest wmasowywania w paznokcie do czasu, aż zaczną się błyszczeć. Puder ma za zadanie zatrzymać dostarczone przez preparat składniki odżywcze oraz powinien nabłyszczać płytkę.

Kiedy warto się na niego zdecydować?

Manicure japoński może być wykonywany po zauważeniu jakichkolwiek problemów z paznokciami oraz w celu ich zapobiegania. Szczególnie poleca się przeprowadzenie tego zabiegu razem po zdjęciu hybrydy, żelu, akrylu lub innych form stosowanych w celu przedłużenia lub ozdoby paznokci. Sam zabieg trwa około godziny i dla utrzymania się zadowalających, stałych rezultatów powinno się go przeprowadzać co 2-3 tygodnie.

 

Manicure Hybrydowy

Jest to rodzaj stylizacji paznokci, który wykorzystuje mieszankę lakieru do paznokci i specjalnego żelu. Preparat ten utwardzany jest pod lampą UV, dzięki czemu każdy, kto skorzysta z manicure’u hybrydowego może cieszyć się estetycznymi paznokciami przez okres kilku tygodni.

Zalety manicure hybrydowego

Niewątpliwą zaletą takiej metody stylizacji paznokci jest ich trwałość oraz ładny, naturalny wygląd. Manicure hybrydowy wykonuje się jedynie na naturalnej płytce paznokcia, dzięki czemu nie ma efektu sztucznie przedłużonych paznokci. Dodatkowo nałożony preparat nie ściera się, nie odpryskuje i nadaje ładny połysk. Trwałość poprawnie przeprowadzanego manicure’u, na zdrowej płytce, utrzymuje się ok. 21 dni. Jest to istotne dla osób, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci. Ponadto, jeśli zdjęcie manicure’u hybrydowego wykona specjalista, to w żaden sposób nie powinien on uszkodzić i zniszczyć naturalnej płytki.

 

Manicure
Manicure klasyczny bez malowania z odżywką80 zł
Manicure klasyczny / french / vinyllux90 zł / 95 zł / 95 zł
Manicure paznokci kolor / french40 zł / 45 zł
Manicure spa100 zł
Manicure japoński120 zł
Parafina dłoni50 zł
Manicure Hybrydowy
Manicure hybrydowy kolor / french140 / 150 zł
Zdjęcie hybrydy / nałożonej w Anlaya Medical Clinic & Spa40 zł / gratis
Naprawa 1 paznokcia20 zł
Żel
Utwardzenie naturalnej płytki żelem / +hybryda130 zł / + 30 zł
Utwardzenie naturalnej płytki hardem / + hybryda110-120 zł /
Przedłużenie żelem + hybryda180 zł – 220 zł
Przedłużenie żelem + lakier180 zł – 200 zł
Zdjęcie żelu + manicure120 zł
Uzupełnienie żelu + hybryda150 zł – 180 zł
Uzupełnienie żelu + lakier150 zł – 160 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺