Makijaż dzienny

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Makijaż dzienny

W Klinice Anlaya profesjonalnie podchodzimy do każdej usługi, jedną z nich jest makijaż dzienny, który w subtelny sposób pomaga podkreślić kobiece piękno.

Makijaż dzienny delikatnie uwidacznia atuty, eksponuje urodę oraz skutecznie tuszuje niedoskonałości cery, przez co może dodać nam pewności siebie. Makijaż ten sprawia, że skóra wygląda świeżo, naturalnie i promiennie, ponieważ właśnie do takiego efektu dążymy.

Jak podczas każdego zabiegu w Klinice Anlaya zaczynamy wizytę od przeprowadzenia rozmowy z Klientką, która ma na celu poznanie jej nawyków urodowych, preferencji i oczekiwań. Następnie wizażystka dopasowuje kosmetyki do typu urody, koloru cery i okazji lub stylizacji, tak by osiągnąć jak najlepszy i spójny efekt.

Produkty do makijażu używane przez nasze wizażystki są najwyższej jakości, niejednokrotnie sprawdzone i skuteczne, ale przede wszystkim trwałe, dzięki czemu można cieszyć się pięknym makijażem przez długi czas. Przed wykonaniem usługi skóra naszych Klientek jest dokładnie przygotowywana – zostaje oczyszczona i nawilżona, ponieważ odpowiednia pielęgnacja przed nałożeniem makijażu gwarantuje zdrowe rozświetlenie i wyrównany koloryt cery.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

  • dla osób chcących elegancko prezentować się na co dzień
  • spotkanie biznesowe, rozmowa kwalifikacyjna
  • do osób z mankamentami twarzy np. naczynka, przebarwienia
  • przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych
  • przed uroczystościami tj. chrzciny, komunia

Przeciwwskazania do makijażu dziennego:

  • alergia na kosmetyki kolorowe
  • świeże stany pooperacyjne
  • opryszczka

Demakijaż

Kosmetyki używane do makijażu dziennego są trwałe i przeważnie wodoodporne, zalecamy zatem przed snem odpowiedni demakijaż i nawilżanie cery sprawdzonym kremem. Najlepiej w tej sytuacji sprawdzą się specjalne preparaty, które pozwolą dokładnie pozbyć się wszystkich pozostałości i zanieczyszczeń z całego dnia.

Na makijaż dzienny zarezerwuj około 1 godzinę!

Makijaż okazjonalny300 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺