iNeo-Crystal – innowacyjna laminacja włosów

ineo crystal

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

zabieg laminacji włosówLaminacja włosów to innowacyjny zabieg regeneracyjno-ochronny, który polega na pokryciu powierzchni włosów specjalnym preparatem – poddany działaniu ciepła wnika w głąb włosów, tworząc na ich powierzchni niewidoczną warstwę ochronną. Laminację włosów z użyciem preparatów iNeo-Crystal zapraszamy do kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie pod Warszawą!

W zależności od rodzaju włosów, ich łuski mogą być delikatnie rozchylone, średnio lub mocno rozchylone – to właśnie przez te mikrootwory w głąb włosów dostają się zanieczyszczenia, toksyny i inne szkodliwe substancje, negatywnie wpływając na ich zdrowie i kondycję. Laminacja włosów jest zabiegiem, który pozwala zamknąć łuski włosów, dzięki czemu stają się gładkie, lśniące i zyskują specjalistyczną warstwę ochronną.

Laminacja włosów – wskazania

Wśród wskazań do wykonania zabiegi laminacji włosów znajdują się:

  • włosy suche i pozbawione blasku,
  • włosy zniszczone suszeniem, prostowaniem czy farbowaniem,
  • regeneracja włosów po okresie letnim,
  • poprawa kondycji włosów przed ważnym wydarzeniem (np. ślubem).

Laminacja włosów – jak przebiega?

laminacja włosówW naszej klinice Anlaya Medical Clinic & SPA zabieg laminacji włosów wykonujemy z wykorzystaniem preparatów iNeo-Crystal, zawierających w składzie kompozycję wyjątkowych składników, w tym keratynę, substancje zamykające łuski włosa oraz kompleks witamin nawilżających i odżywiających włosy.

Zabieg przebiega w kilku etapach. Najpierw głowa myta jest specjalnym szamponem, który dokładnie oczyszcza ją z różnego rodzaju zabrudzeń i pozostałości kosmetyków. Następnie na włosy od ich nasady po same końcówki nakładany jest specjalny żel – poddawany działaniu ciepła przez kilkanaście minut wnika w głąb włosów, zamyka ich łuski, nawilża je i odżywia, tworząc jednocześnie trwałą warstwę ochronną.

Laminacja włosów iNeoCrystal – efekty

  • Włosy są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych (słońce, wiatr, mróz).
  • Poprawia się podatność włosów na stylizację: łatwiej się rozczesują i układają, fryzura utrzymuje się dłużej.
  • Włosy stają się gładkie, elastyczne i lśniące, są wyraźnie mocniejsze i wyglądają zdecydowanie zdrowiej.

Efekty zabiegu utrzymują się nawet przez 8-10 tygodni – po tym czasie laminację można powtórzyć, przy czym każdy kolejny zabieg wydłuża utrzymywanie się rezultatów.

Zabieg laminacji włosów iNeo-Crystal wykonujemy w naszej klinice Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie pod Warszawą. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Laminacja włosów200 zł

 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺