Kosmetyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Co to jest kosmetyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż ten ma za zadanie ukoić, zrelaksować, pobudzić, a także rozluźnić zmęczoną skórę. Pod wpływem nacisku krew i limfa podchodzą pod skórę, dzięki czemu pobudza ją i odżywia. Ponadto w połączeniu z kosmetykami, poprawia koloryt skóry, dotlenia, uelastycznia oraz wygładza. Ma działanie czysto profilaktyczne. Wykonywany regularnie podnosi poziom elastyczności, jak również likwiduje małe i zmniejsza większe zmarszczki.

Do kogo jest skierowany?

Masaż twarzy, szyi i dekoltu skierowany jest dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu oraz stresie. To głównie na tych częściach ciała odbija się nasze zmęczenie oraz pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Masaż zmniejszy również skutki przemęczenia, dzięki czemu nasza skóra będzie wyglądała młodziej i zdrowiej. Wskazany jest m.in. dla osób z przykurczami mięśniowymi, zesztywnieniem stawów i mięśni, bliznami, otyłością, czy stresem i napięciem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Nie powinny korzystać z niego osoby, które cierpią m.in. na stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry, stany gorączkowe, wysokie nadciśnienie tętnicze, czy nadczynność tarczycy.

Jak to wygląda?

Masaż najczęściej wykonuje się delikatnymi ruchami, tzw. “głaskaniem”. Zapobiega to nadmiernemu rozciąganiu skóry twarzy. Ruchy powinny być delikatne i płynne. Masujemy od dołu twarzy ku górze, kolistymi ruchami lekko rozcierając drobne zmarszczki na całej twarzy oraz w okolicach wokół oczu. Na koniec stosuje się technikę ugniatania, uciskania i delikatnego oklepywania. Masaż jest wykonywany za pomocą odpowiednio dobranych do skóry balsamów.

Efekty kosmetycznego masażu twarzy, szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu nie tylko wprowadzi nas w stan błogiego odprężenia i relaksu, ale przyniesie także wiele korzyści dla wyglądu naszej skóry. Zostaje ona ujędrniona i uelastyczniona, dzięki czemu opadnięte policzki unoszą się. Nabiera blasku, staje się dużo młodsza i zdrowsza. Masaż redukuje ilość, jak również niweluje małe zmarszczki oraz tak zwane “kurze łapki”. Przy użyciu specjalnych preparatów zmiękczy, wygładzi skórę i usunie zrogowacenia. Zabieg ten powoduje odblokowanie kanałów łojowych i potowych oraz pobudza gruczoły wydzielnicze skóry.

RodzajCena
Masaż twarzy, szyi i dekoltu150 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺