Keratynowe prostowanie włosów

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Jest to specjalna terapia True Kreatin Professional, której celem jest uzyskanie całkowicie gładkiej i prostej tafli włosów. Po jego przeprowadzeniu włosy pozostają idealnie proste przez wiele tygodni, bez potrzeby korzystania z prostownicy, która jest dosyć szkodliwa. Po keratynowym prostowaniu włosy nie kręcą się, nie falują i nie puszą, nawet po całodziennym związaniu. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się keratynę, czyli naturalny składnik, który występuje w włosach.

Kto może skorzystać z keratynowego prostowania włosów?

Do przeprowadzenia prostowania włosów tą metodą nie są wykorzystywane niszczące środki chemiczne, dlatego skorzystać z niego może każdy. Zabieg ten nakierowany jest na osoby z puszącymi się, falowanymi i kręconymi się włosami, które pragną prostej fryzury. Mogą go wykonywać nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Przeznaczony jest do włosów zdrowych i zadbanych, ale z powodzeniem można wykonywać go na włosach przesuszonych i zniszczonych. Na tych drugich uzyskuje się dodatkowo efekt regeneracji i odżywienia. Zabieg może być przeprowadzany na włosach farbowanych lub rozjaśnianych – nie ma to wpływu na rezultaty.

    

Na czym polega terapia “True Keratin” professional?

Wykorzystuje ona działanie keratyny, która jest naturalnym budulcem włosów. Jest odpowiedzialna za zdrowy wygląd, gładkość i ich dobry stan. Jej uzupełnienie daje natychmiastową regenerację zniszczonych i kręconych włosów. Podczas zabiegu preparaty keratynowe nakładane są na włosy, a następnie prostowane bardzo dobrą prostownicą. Jest to potrzebne do wytworzenia ciepła, gdyż tylko w taki sposób keratyna może wniknąć w otwarte łuski włosowe. W kolejnych etapach zabiegu łuski są domykane podczas suszenia chłodnym nawiewem, przez co keratyna pozostaje w środku włosów. Tym sposobem włosy są przekształcane, a w efekcie gładkie. Metoda ta nie uszkadza włosów i nie zmienia ich struktury, jak w przypadku np. prostowania japońskiego.

 

Jakie są efekty i jak długo się utrzymują?

Rezultaty keratynowego prostowania włosów są widoczne już po zakończeniu zabiegu. Od tego momentu klient może cieszyć się idealnie prostymi włosami przez najbliższe tygodnie. W zależności od stanu i kondycji włosów przed zabiegiem oraz częstotliwości mycia efekt prostych włosów utrzyma się od 2 do 5 miesięcy. Keratyna wypłukuje się, co pozwala zmienić fryzurę, jeśli klient chciałby wrócić do kręconych włosów.

Zalecenia po przeprowadzeniu zabiegu prostowania włosów:  

W celu zatrzymania keratyny w strukturze włosa i zapobiegnięciu jej przedwczesnego wypłukania, należy zastosować się do poleceń fryzjera. Przez 48h nie wolno myć włosów, w żaden sposób ich związywać i splatać. Powinny być cały czas rozpuszczone, aby zapobiec odkształceniom. Po upłynięciu tego czasu należy umyć je specjalnym szamponem, pozbawionym soli, sodu i siarczanów. Po prostowaniu włosów metodą keratynową można normalnie przeprowadzić strzyżenie i dokonywać koloryzacji, z tym, że przed położeniem farby warto odczekać około 2 tygodni.

 

Ile czasu zajmuje prostowanie włosów z użyciem keratyny

Zabieg ten wykonywany w Anlaya Medical Clinic & Spa rozłożony jest na dwie wizyty. Ich czas trwania zależny jest od długości włosów klienta oraz ich gęstości. Pierwsze spotkanie trwa od 2,5 do 4 godzin i wówczas wykonywane są wszystkie czynności związane z prostowaniem. Druga wizyta obejmuje pierwsze mycie po przeprowadzeniu zabiegu i strzyżenie. Jej czas to od około 0,5 do 1 godziny.

 

Keratynowe prostowanie włosówCena
Keratynowe prostowanie włosów – włosy krótkie600 zł
Keratynowe prostowanie włosów – włosy średnie700 zł
Keratynowe prostowanie włosów – włosy długie800 zł
Keratynowe prostowanie włosów – włosy b. długie900 zł
Dodatkowa maska keratynowa60 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺