Termolifting w technlogii Harmony XL Pro NIR – Ujędrnij skórę bez skalpela!

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Wraz z upływem czasu skóra staje się wiotka, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a cera traci swój blask. Jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z widocznymi zmianami jest termolifting, czyli zabieg liftingu z wykorzystaniem ciepła! Jest to rewelacyjny sposób dla wszystkich tych, którzy nie chcą poddać się zabiegom inwazyjnym (np. chirurgiczny lifting lub iniekcje). Termolifting NIR pozwala nam zredukować zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe, rewelacyjnie podnosi opadające policzki, ujędrnia i zagęszcza tkankę w okolicy szyi i dekoltu, więc w rezultacie efektem jest wyraźnie młodsza oraz zregenerowana skóra, która jest pełna blasku.

Jak działa technologia NIR?

Technologia Near Infrared, która jest używana z technologia Harmony XL Pro wykorzystuje światło podczerwone o długości do 1300nm, które w kontrolowany sposób przenika do głębokich warstw skóry. Dzięki wysokiej temperaturze – ok 40-44°C dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz pobudzenia i produkcji nowych, w związku z czym skóra staje się napięta, gęsta, rozświetlona, a także wygląda zdecydowanie młodziej.

Technologia NIR jest metodą całkowicie bezpieczną i nieinwazyjną, która nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dodatkowo dzięki ochronnemu systemowi kontaktowego chłodzenia skóra pozostaje pod stałą kontrolą więc nie ma obaw, że dojdzie do poparzenia. Zabieg jest bardzo komfortowy, a Pacjent może się zrelaksować.

Zabieg może być wykonany na różne partie ciała:

  • twarz, szyja i dekolt – działamy tu na zmarszczki, bruzdy, wiotkość skóry, rozświetlenie cery,
  • dłonie – zagęszczenie skóry, poprawa ich jędrności.

Ilość i częstotliwość wykonania zabiegu termoliftingu w technologii NIR

Zabieg termoliftingu w technologii NIR nie wymaga szczególnego przygotowania, trwa on od 30 do 60 minut – w zależności od wybranego obszaru zabiegowego. W Klinice Anlaya zalecamy od 4 do 6 wizyt co 2-3 tygodnie. Dodatkowo w odstępie ok 2-3 miesięcy od zakończenia procedury można wykonać zabieg “przypominający”, który jeszcze pogłębi uzyskane efekty, a także sprawi, że rezultaty będą utrzymywały się przez bardzo długi czas.

Cena jednej wizyty zaczyna się od 300 zł, w zależności od wybranego miejsca zabiegowego.

Zabieg NIR to doskonały zabieg, który można wykonać przed ważnym wydarzeniem czy uroczystością, ponieważ pierwsze rezultaty są natychmiastowe, nie musimy poświęcać na wizytę wiele czasu, efekty pogłębiają się stopniowo, a przede wszystkim nasza skóra nie potrzebuje długotrwałej rekonwalescencji!

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU:PRZECIWWSKAZANIA:
●      Utrata jędrności skóry

●      Drobne i głębokie zmarszczki

●      Poszarzała cera

●      Bruzdy

●      Utrata “zdrowego” wyglądu skóry

●      Ciąża i okres laktacji

●      Choroby nowotworowe

●      Stany zapalne skóry i tkanki podskórnej

●      Świeża opalenizna (do 2 tygodni)

●      Cukrzyca

●      Spożywanie alkoholu (24h przed zabiegiem)

●      Opryszczka

●      Przyjmowanie retinoidów oraz ziół fotouczulających tj. dziurawiec, skrzyp itp.

Efekty

Pierwsze efekty zabiegu są widoczne natychmiast – pacjent może zauważyć ujędrnienie i rozświetlenie swojej skóry. Produkcja nowego kolagenu następuje stopniowo więc na ostateczne efekty należy poczekać od 3 do 6 miesięcy.

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

   

   

   

Jeśli szukasz miejsca na mapie Warszawy, gdzie profesjonalnie, bezpiecznie i ze spektakularnymi efektami wykonasz zabieg termoliftingu NIR zapraszamy do kontaktu! Napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na wizytę w naszym gabinecie!

 

CENNIK

 

Zabieg NIR
Obszar1 zabieg4 zabiegi
Twarz600 zł2000 zł
Szyja550 zł2000 zł
Dekolt550 zł2000 zł
Twarz + szyja850 zł3200 zł
Twarz + szyja + dekolt1200 zł3800 zł
Podbródek450 zł1700 zł
Twarz+podbródek800 zł2900 zł
Szyja+podbródek750 zł2500 zł
Twarz+szyja+podbródek1000 zł3200 zł
Dłonie400 zł1400 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺