Redukcja tkanki tłuszczowej falami uderzeniowym w technologii Storz Medical

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Zabieg w technologii Storz Medical – pogromca cellulitu

Szczupłe, jędrne, zadbane ciało jest obecnie wyznacznikiem zdrowia oraz atrakcyjności i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. O osiągnięcie takiego efektu poprzez dietę oraz aktywność fizyczną, zwłaszcza w najbardziej newralgicznych partiach ciała, jak brzuch, pośladki czy uda, jest jednak bardzo trudno. Wówczas z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak falam uderzeniowa w technologii Storz Medical – z pakietu zabiegów w dobrej cenie skorzystać można w naszej klinice Anlaya w Józefowie pod Warszawą. Zapraszamy!

Doniesienia na temat wykorzystania terapii falą uderzeniową w medycynie pojawiły się w latach 90. XX wieku. Początkowo była ona stosowana w leczeniu schorzeń o charakterze ortopedycznym, reumatologicznym, chirurgicznym, w rehabilitacji oraz dermatologii. Z czasem jej zastosowanie rozszerzono również na medycynę estetyczną.

Fala uderzeniowa – co to jest?

Z punktu widzenia fizyki, fala uderzeniowa to fala akustyczna o wysokiej energii. Terapia SWT (Shock Wave Therapy) to fala akustyczna, która przenosi energię w konkretne miejsce w bardzo krótkim czasie narastania przez specjalną sondę. Wyzwolona dzięki skompresowanemu powietrzu energia kinetyczna jest przenoszona przez uderzenie do aplikatora fali uderzeniowej. Powstała fala uderzeniowa rozchodzi się po określonej partii ciała w skoncentrowany lub promienisty sposób. Głębokość penetracji uzależniona jest od typu przekaźnika, ciśnienia, częstotliwości fali, ale również zdolności absorbcji danej tkanki.

Zabieg Storz Medical – co to za zabieg?

Właściwości fali uderzeniowej w medycynie estetycznej w klinice Anlaya wykorzystujemy podczas zabiegu Storz Medical. Dzięki przesłaniu w określone partie ciała fali akustycznej o wysokiej energii, dochodzi do miejscowego rozluźnienia tkanki łącznej, poprawy jędrności skóry oraz zredukowania tkanki tłuszczowej, nawet na głębokości do 5 centymetrów (w porównaniu do 1 centymetra zasięgu, które zapewniają inne urządzenia).

Wnikająca w głąb skóry fala uderzeniowa zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, dociera do nich więcej substancji odżywczych i tlenu, poprawia się mikrokrążenie w tkankach oraz zmniejsza się objętość tkanki tłuszczowej. Fala akustyczna w sposób mechaniczny stymuluje tkanki, poprawiając metabolizm komórkowy oraz pobudza powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

Zabieg Storz Medical – wskazania

Zabiegi z zastosowaniem fali akustycznej to znakomite rozwiązanie wpływające na ujędrnianie i modelowania skóry twarzy i ciała, a także na zniwelowanie niedoskonałości strukturalnych skóry. Za pomocą fali akustycznej możemy osiągnąć efekt redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry, redukcji zmarszczek i rozstępów, a także modelowania sylwetki.

Wśród wskazań do przeprowadzenia zabiegu Storz Medical znajduje się:

 • modelowanie kształtu sylwetki,
 • redukcja zaawansowanego cellulitu,
 • redukcja zbitej, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
 • poprawa jędrności skóry,
 • wyszczuplenie,
 • redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
 • stymulacja mięśni.

Zabieg Storz Medical można przeprowadzać w obrębie brzucha, ud, pośladków, ramion, pleców i innych partii ciała, które wymagają wyszczuplenia, wymodelowania oraz ujędrnienia. Może on być wykonywany u osób w każdym wieku (w przypadku młodzieży poniżej 18. roku życia wymagana jest zgoda rodzica).

Zabieg Storz Medical – przeciwwskazania

Zabieg jest co do zasady zabiegiem bezpiecznym i niezagrożonym skutkami ubocznymi. Jednak jak w przypadku każdej procedury, również tutaj występują pewne przeciwwskazania. Zalicza się do nich:

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • zakrzepica,
 • zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia),
 • choroby nowotworowe,
 • leczenie kortykosteroidami (6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu),
 • przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego,
 • rozrusznik serca,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg fali uderzeniowej w naszej klinice Anlaya rozpoczyna się od konsultacji ze specjalistą, który odpowiada na pytania pacjenta oraz rozwiewa ewentualne wątpliwości. Zabieg Storz Medical jest procedurą bezpieczną oraz bezbolesną, więc nie wymaga znieczulenia. Na określone partie ciała nakłada się specjalny żel przewodzący, który umożliwia wniknięcie fali uderzeniowej w głębsze warstwy skóry. Następnie do ciała przykładana jest głowica – czas zabiegu jest uzależniony od obszaru ciała i trwa z reguły od 40 do 60 minut.

Po zabiegu falą uderzeniową na skórze może pojawić się zaczerwienienie lub niewielkie siniaki, które szybko zanikają. Pacjent może wrócić do normalnych, codziennych aktywności. Dla jak najlepszych efektów warto pić co najmniej dwa litry wody dziennie.

W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania problemu, zaleca się wykonanie serii do 12 zabiegów w odstępie około tygodnia. Pełne efekty widoczne są po około trzech miesiącach.

 

Efekty Zabiegu

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

CENNIK

 

Obszar ciała1 zabieg6 zabiegów
Całe uda600 zł2700 zł
Uda (przód lub tył)350 zł1800 zł
Pośladki/brzuch350 zł1800 zł
Brzuch + boczki450 zł2400 zł
Ramiona300 zł1500 zł

 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺