Makijaż permanentny – Brwi cieniowane

makijaż permanentny brwi

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Makijaż permanentny brwi cieniowanie

Idealna linia brwi to rzadkość. Samodzielne poprawianie ich kształtu jest męczące i często nie gwarantuje oczekiwanych efektów. Remedium na powyższy problem jest makijaż permanentny. Zatem jeśli chcesz nadać brwiom regularny kształt, męczy Cię codzienne rysowanie brwi, a jednocześnie zależy Ci na naturalnym efekcie to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Jedną z proponowanych przez naszą klinikę zabiegów na uciążliwe brwi jest makijaż permanentny metodą cienia. Polega na wykonaniu makijażu trwałego, który imituje subtelny cień na linii łuku brwiowego. Linergistka na początku rysuje kształt pożądanej brwi, a następnie wprowadza w zaznaczony obszar pigment. Technika jest wykorzystywana na normalnych, gęstych, przerzedzonych brwiach lub nawet w przypadku ich braku. Metoda cieniowania umożliwia skorygowanie kształtu brwi, zlikwidowanie asymetrii przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu. Efekty po zabiegu utrzymują się około 12-18 miesięcy.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

cieniowanie brwi1 miesiąc przed zabiegiem nie należy depilować brwi. Dzięki temu odrosną i uzyskają swój naturalny wygląd, co ułatwi specjaliście dobranie odpowiedniego kształtu brwi najbardziej dopasowanego do urody klientki. Istotną kwestią jest zadbanie o skórę w okolicy brwi. W przypadku jej nadmiernego łuszczenia się i suchości należy odpowiednio ją nawilżać i złuszczać delikatnymi peelingami np. enzymatycznymi. Natomiast gdy skóra nadmiernie się przetłuszcza musimy ją oczyszczać. Dobrze przygotowana skóra sprawi, że absorbcja pigmentu będzie większa, a końcowy efekt jeszcze lepszy. Po 21 dniach od zabiegu należy wykonać drugi zabieg wzmacniający, aby utrwalić końcowy efekt.

Jak należy pielęgnować skórę i brwi po zabiegu?

Tuż po zabiegu oczy mogą być opuchnięte i zaczerwienione. Mogą sprawiać wrażenie zapłakanych. Efekt ten jest krótkotrwały i objawy znikają po kilku godzinach. Nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skórę należy myć i pielęgnować środkami zaleconymi przez linergistkę. Bezpośrednio kilka tygodni po zabiegu nie wolno korzystać z sauny, solarium, salonów SPA oraz basenów czy innych zbiorników wodnych. Tuż po pigmentacji brwi są bardziej intensywne. Taki efekt zwykle utrzymuje się około 4-7 dni, aby ostatecznie po tym czasie brwi uzyskały pożądany kolor.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • cukrzyca
  • choroby dermatologiczne np. łuszczyca
  • aktywne infekcje skórne- grzybicze, bakteryjne, wirusowe
  • przyjmowanie niektórych leków np. glikokortykosteroidów, przeciwzakrzepowych, przeciwdepresyjnych, antybiotyków, przeciwgrzybiczych
  • ciąża i karmienie piersią
  • choroby siatkówki i rogówki oka
  • podejrzewana lub stwierdzona alergia na barwniki.

 

Okolicacena
Konsultacja z wizualizacją100 zł
Makijaż permanentny ust1400 zł
Brwi ombre/pudrowe/włoskowe/cieniowanie1400 zł
Kreski górne zagęszczenie linii rzęs850 zł
Kreski górne – dekoracyjne1200 zł
Kreski dolne650 zł
Kreska górna w linii rzęs i dolna1000 zł
Kreska dekoracyjna i dolna1200 zł
Korekta makijażu wykonanego w innym gabineciewycena indywidualna po konsultacji

 

* w cenie zabiegów uwzględniona jest druga wizyta uzupełniająca makijaż

**Dokolorowanie makijażu:

-do 1,5 roku 50% ceny zabiegu podstawowego

-do 2 lat 70% ceny zabiegu podstawowego

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺