Powiększanie i nawilżanie ust – Kwas hialuronowy

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Kwas hialuronowy – powiększanie i nawilżanie ust

Z wiekiem nasza skóra traci jędrność, staje się przesuszona i pozbawiona blasku – co za tym idzie także usta stają się mniej soczyste i spierzchnięte, a kąciki mogą opadać. Jak przywrócić im świeży i młody wygląd w bardzo krótkim czasie? Naszą odpowiedzią jest kwas hialuronowy – skuteczny oraz sprawdzony sposób wśród klientów Kliniki Anlaya.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to naturalny składnik, który występuje w naszym organizmie. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże 250 cząstek wody, można więc powiedzieć, że działa jak gąbka – zatrzymuje wilgoć w skórze właściwej.

W medycynie estetycznej i kosmetologii kwas pozyskiwany jest w drodze biofermentacji – po wysuszeniu i oczyszczeniu przyjmuje formę proszku natomiast po dodaniu wody tworzy formę żelu i wykorzystuje się go do m.in. zabiegów nawilżania i powiększania ust oraz zabiegów wolumetrycznych twarzy. Używa się go również do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała.

Kwas hialuronowy – działanie

Preparat ten działa bardzo łagodnie, dlatego w Klinice Anlaya zalecamy go również osobom ze skórą wrażliwą i skłonną do zaczerwienień. Oprócz sprawdzonego działania w okolicach ust i oczu kwas hialuronowy jest także cudownym środkiem wielu zastosowań – zatrzymuje proces powstawania zmarszczek, nawilża włosy, wzmacnia paznokcie i przede wszystkim jest swoistą barierą chroniącą naszą skórę przed czynnikami atmosferycznymi.

Zabiegi wykonywane kwasem hialuronowym są dedykowane praktycznie wszystkim. Oczywiście nie zalecamy wykonywania go kobietom w ciąży oraz osobom u których może wywoływać reakcje alergiczne, choć te zdarzają się bardzo rzadko. Decydując się na zabieg nasi specjaliści przeprowadzą dokładny wywiad, tak by cała wizyta przebiegła zgodnie z oczekiwaniami pacjenta.

Powiększanie i konturowanie ust kwasem hialuronowym

Jest to zabieg wprowadzenia kwasu hialuronowego w formie żelu, który umożliwi osiągnąć Pacjentom wymarzony kształt ust, nadać im objętość i wyrównać ich asymetrię. Zabieg powiększania, modelowania lub konturowania ust jest dedykowany osobom ze zbyt wąskimi lub małymi wargami, jak również tym, które chciałyby mieć je pełniejsze i bardziej wydatne. Dodatkowo poprawione są “zmarszczki palacza”, ponieważ stają się one wygładzone, kąciki ust podniesione, a koloryt przywrócony.

Nawilżenie ust HA

Zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym dedykowany jest szczególnie osobom, które borykają się z problemem suchych, spierzchniętych, pozbawionych jędrności ust  oraz tym osobom, które cenią sobie naturalny i promienny wygląd ust. Kwas hialuronowy wprowadzany jest do ust w formie żelu ze względu na łączenie się z wodą spowoduje jej “przeciągnięcie” do tego obszaru, przez co usta będą nawilżone, wygładzone, napięte i bardzo naturalne. Podczas zabiegu zostaną również uniesione kąciki ust i wygładzone tzw. “zmarszczki palacza”, które znajdują się nad ustami.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa od 30-40 minut. Przed całą procedurą wykonujemy dokładne oczyszczanie skóry. Efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Kiedy najlepiej zastosować HA? 

  • jako profilaktyka anti-aging,
  • do skóry suchej i odwodnionej,
  • do skóry narażonej na działania czynników zewnętrznych (wiatr, słońce, zanieczyszczenia),
  • w celu uwydatnienia i wymodelowania ust.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

  • nie korzystać z sauny, solarium, łaźni, kriokomory przez kilka dni,
  • utrzymywać obszar ust w szczególnej czystości,
  • przez 3 dni po zabiegu unikamy wysiłku fizycznego,
  • przez 12 godzin po zabiegu nie nakładamy makijażu,
  • przez 24 godziny po zabiegu unikamy spożywania gorących napoi, alkoholu,
  • można nakładać żel z arniki lub inny preparat w celu złagodzenia ewentualnych siniaków po wkłuciu.

Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych składników w medycynie estetycznej i kosmetologii. W obecnych czasach z zabiegów powiększania ust i nawilżania kwasem hialuronowym korzysta wiele kobiet, ale również i mężczyzn. Dodatkowo w naszym gabinecie spotykamy coraz więcej młodych osób, które odwiedzają Klinikę Anlaya w celu profilaktyki utrzymania młodego i zdrowego wyglądu.

Jeśli szukasz miejsca na mapie Warszawy, gdzie profesjonalnie, bezpiecznie i praktycznie bezboleśnie wykonasz zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zapraszamy do kontaktu! Napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na wizytę w naszym gabinecie!

 

CENNIK

 

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST
Powiększanie, nawilżanie ust preparatem Neauvia Intense Lips1300 zł
Powiększanie,modelowanie ust prepartem Restylane2000zł
Powiększanie i nawilżanie ust techniką Julie Horne1 ml – 2000 zł/2 ml – 2500 zł

 

 

Efekty Zabiegu

 

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadcze- nia osoby przeprowadzającej zabieg.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺