Likwidacja drugiego podbródka – technologia Alma Accent Prime

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Problem podwójnego podbródka spotyka wiele kobiet, jak i mężczyzn w naszym kraju. Wpływ na powstawanie niniejszego zjawiska posiada wiele czynników. Miedzy innymi nieodpowiednia dieta, zaburzenia hormonalne, jak i predyspozycje genetyczne. I mimo, iż na rynku pojawia się wiele kosmetyków do pielęgnacji, których zadaniem jest likwidacja drugiego podbródka, zazwyczaj nie przynoszą one oczekiwanych efektów. Na szczęście wraz z rozwojem technologii w dziedzinie medycyny i kosmetologii, możliwe stało się opracowanie nieinwazyjnych, a przy tym skutecznych metod walki z niniejszym problemem. Jedną z nich jest zabieg przy zastosowaniu technologii Alma Accent Prime. Na czy polega niniejsza metoda? I czy skuteczna likwidacja podwójnego podbródka jest możliwa? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz w dalszej części tekstu. 

Efekty Zabiegu

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

Usuwanie podwójnego podbródka

Podwójny podbródek to problem, z którym obecnie zmaga się wiele osób w naszym kraju. Zazwyczaj jest on konsekwencją nieprawidłowego stylu odżywiania oraz niskiej aktywności fizycznej. Niemniej jednak, może stanowić także efekt zastosowanych metod leczenia w przebiegu niektórych chorób przewlekłych, zaburzeń hormonalnych, jak i predyspozycji genetycznych, na które nie mamy wpływu. Pojawienie się drugiego podbródka, zwłaszcza u kobiet, stanowi nie tylko problem natury estetycznej, ale często odpowiada również za obniżenie poczucia własnej wartości, a nawet doprowadzić może do rozwoju zaburzeń nastroju w przyszłości. Dlatego też, jeśli niniejszy problem zaczyna istotnie wpływać na nasze samopoczucie psycho-fizyczne, konieczne jest podjęcie skutecznych działań, które zapewnią nam oczekiwany wygląd, a przy tym podniosą naszą samoocenę.

Technologia Alma Accent Prime – ekspert w dziedzinie likwidacji podwójnego podbródka

Jeszcze do niedawna, jedyną skuteczną metodą usuwania podwójnego podbródka było poddanie się inwazyjnej operacji chirurgicznej, wiążącej się zazwyczaj z długim okresem rekonwalescencji. Na szczęście, wraz z rozwojem technologii, możliwe stało się opracowanie innowacyjnych technik ujędrniania skóry, które odznaczają się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Technologia Alma Accent Prime to najnowocześniejsza z dostępnych na rynku medycznym platform zabiegowych. Jako jedyna, wykorzystuje ona skorelowane działanie zarówno głębokich fal radiowych, jak i fal ultradźwiękowych. To właśnie dlatego możliwe staje się osiągnięcie efektów, których uzyskanie do tej pory możliwe było tylko przy użyciu skalpela.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu? 

Niniejszy zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, które odczuwają dyskomfort psycho-fizyczny związany z pojawieniem się drugiego podbródka. Ponadto, poddanie się serii zabiegów przy użyciu najnowocześniejszej technologii Alma Accent Prime wskazane jest w przypadku osób, które zmagają się z problemem utraty jędrności skóry w obrębie podbródka. 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

W większości przypadków zabieg likwidacji podbródka przy zastosowaniu technologii Alma Accent Prime jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia. Niemniej jednak, istnieją pewne przeciwwskazania związane z jego użytkowaniem. Poniżej wyróżnione zostały najważniejsze z nich:

  • Okres ciązy oraz karmienia piersią; 
  • Określone choroby przewlekłe, w tym: niewydolność nerek, zaburzenia czynności wątroby; 
  • Określone choroby dermatologiczne (np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry) w obrębie podbródka, jak również otwarte zranienia; 
  • Choroba niedokrwienna serca, przebyty w przeszłości zawał mięśnia sercowego; 
  • Choroba nowotworowa, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów skóry. 

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest także posiadanie w ciele rozrusznika serca oraz/lub innych urządzeń wrażliwych na działanie fal ultradźwiękowych oraz/lub fal radiowych. 

Czy usuwanie podbródka przy pomocy technologii Alma Accent Prime jest skuteczne?

Likwidacja podbródka przy zastosowaniu technologii Alma Accent Prime to obecnie jedna z najskuteczniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych metod. Niniejszy zabieg jako jedyny pozwala na jednoczesne pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak również zwiększenie elastyczności skóry i poprawę jej wyglądu. Wszystko to dzięki zastosowaniu zarówno technologii fal ultradźwiękowych, jak i fal radiowych o zmiennej częstotliwości. To właśnie one odpowiedzialne są za rozbicie, a następnie usunięcie (za pośrednictwem układu limfatycznego) nadmiaru komórek tłuszczowych. Ponadto, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta fale radiowe skutecznie pobudzają włókna kolagenowe do działania, a tym samym skutecznie zwiększają jędrność skóry w obrębie podbródka. 

Usuwanie drugiego podbródka przy pomocy technologii Alma Accent Prime – cena

Cena niniejszego zabiegu uzależniona jest przede wszystkim od ilości sesji, niezbędnych do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Niemniej jednak, koszt likwidacji podbródka przy zastosowaniu innowacyjnej technologii  Alma Accent Prime wynosi:

  • Cena 1 zabiegu – około 350,00 złotych
  • Cena 4 zabiegów – około 1 300,00 złotych
  • Cena 6 zabiegów – około 1 750,00 złotych

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka ilość zabiegów niezbędna jest do likwidacji drugiego podbródka w Twoim przypadku, odwiedź nasz salon ANLAYA Medical Clinic & Spa i skorzystaj z możliwości konsultacji z zespołem naszych specjalistów. 

Poznaj inne skuteczne metody usuwania podwójnego podbródka

W naszym salonie zadbaliśmy o to, aby klienci posiadali szeroki wybór zabiegów, dzięki którym możliwa staje się skuteczna likwidacja drugiego podbródka. Najskuteczniejsze z nich zostały opisane w poniższej tabeli

Likwidacja podbródka przy pomocy domowych metod pielęgnacji

Usuwanie podbródka przy pomocy domowych metod pielęgnacji stanowi spore wyzwanie. Niemniej jednak, kluczem do osiągnięcia sukcesu jest przede wszystkim przestrzeganie zaleceń zdrowej diety, jak również aktywnego stylu życia. Ponadto, sposobem na likwidację drugiego podbródka może okazać się wykonywanie regularnego masażu niniejszej części ciała, jej prawidłowe nawilżanie, jak również złuszczanie zrogowaciałego naskórka przy pomocy naturalnych peelingów. 

Podsumowanie

Mimo, iż problem podwójnego podbródka stanowi częste źródło kompleksów, dzięki zaawansowanym metodom technologicznym, w końcu możliwe stało się skuteczne usunięcie niniejszego problemu bez potrzeby przeprowadzania inwazyjnych metod technologicznych. 

 

CENNIK

 

BEZINWAZYJNY LIFTING + REDUKCJA DRUGIEGO PODBRÓDKA (FALA RADIOWA + ULTRADŹWIĘKI)1 zabieg4 zabiegi6 zabiegów
Twarz (RF) z redukcji tkanki tłuszczowej na podbródku (US)700 zł2400zł3300zł
Owal twarzy500 zł1800 zł2400 zł
Podbródek450 zł1600 zł2100 zł

 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺