Lipoliza iniekcyjna – działanie, cena, wskazania po zabiegu

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest jedną z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, która umożliwia bezoperacyjne i skuteczne usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w tkankę tłuszczową mieszaniny fosfatydylocholiny i deoksycholatu (sól żółciowa). Fosfatydylocholina, czyli popularna lecytyna jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie. Posiada właściwości lipolityczne, czyli degradujące komórki tłuszczowe. Zniszczone komórki tłuszczowe są transportowane do wątroby i następnie wydalane przez nerki.

 

Wskazaniem do zabiegu jest redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej w takich okolicach ciała jak:

– kończyny górne – okolice tricepsu, „bryczesy”

– brzuch

– wewnętrzna strona ud

– podwójny podbródek

– biodra

– okolica podpośladkowa

– fałdy na plecach, w okolicy karku

– tłuszczaki.

 

Lipoliza iniekcyjna jest często mylona z liposukcją, która jest zabiegiem chirurgicznym i polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna w przeciwieństwie do liposukcji jest zabiegiem nieinwazyjnym, nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji pozabiegowej i ryzykiem powikłań. Musimy jednak pamiętać, że lipoliza iniekcyjna nie stanowi alternatywy dla liposukcji. Jest dedykowana dla osób z normalną wagą ciała lub nadwagą, które chcą pozbyć się „miejscowych otłuszczeń”. Nie będzie odpowiednia dla osób z dużą nadwagą i otyłością, które chcą pozbyć się jednorazowo dużej ilości zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

Efekty po zabiegach:

Podstawowym efektem jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej w okolicy poddawanej zabiegowi. Poza lipolitycznym działaniem preparatu zabieg ma szereg korzystnych właściwości dla naszej skóry ze względu na:

– poprawę metabolizmu komórek

– poprawę mikrokrążenia skóry

– stymulację produkcji kolagenu i elastyny

– poprawę odżywienia skóry

– stymulację regeneracji skóry.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem na okolicę poddawaną lipolizie nakładana jest maść znieczulająca, co ma za zadanie maksymalnie zredukować ból. Ostrzyknięcie skóry substancją może powodować pieczenie i swędzenie. Powstaje niewielki obrzęk, zaczerwienienie i tkliwość. W miejscu wstrzyknięcia może pojawić się krwiak. Są to objawy jak najbardziej naturalne i pożądane, bowiem świadczą o skuteczności zabiegu.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

W celu minimalizacji dyskomfortu po zabiegu zaleca się przeprowadzenie w ciągu kilku dni drenażu lub masażu limfatycznego. Pomogą one w sprawniejszym usunięciu zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu.

Kiedy powstaje efekt? Jak długo się utrzymuje? Ile zabiegów należy wykonać?

Pierwszy efekt nie będzie widoczny od razu. Zabieg wywołuje niszczenie komórek tłuszczowych, które rozpoczyna się po upływie 3 tygodni. Liczba zabiegów jest uzależniona od okolicy poddawanej zabiegowi i od indywidualnych cech pacjentki. Średnio zabieg powtarza się 3 razy w odstępach kilkutygodniowych. Czasami wystarczy tylko jeden zabieg.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża oraz okres karmienia piersią

– cukrzyca

– choroby autoimmunologiczne

– zaburzenia krzepnięcia krwi

– padaczka

– choroby wątroby i nerek

– aktywne infekcje skóry w miejscu wstrzyknięcia preparatu

– otyłość

– uczulenie na substancje zawarte w preparacie.

 

CENNIK

 

PreparatCena
jedna ampułka700 zł

*przy większej ilości preparatu cena ustalana indywidualnie

 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺