Ujędrnianie skóry z Alma Harmony XL Pro

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Wiotka, mniej elastyczna i jędrna skóra… Czy jakimkolwiek z powyższych określeń mogłabyś opisać swoją skórę? Jeśli tak, to nie martw się. Medycyna estetyczna potrafi świetnie sobie poradzić z naturalnymi procesami starzenia, a Twoja skóra z pewnością odzyska dawny blask. Jedną z metod na ujędrnianie skóry, którą oferujemy jest zabieg z użyciem frakcyjnego lasera Alma Harmony XL Pro.

Zabieg ujędrniania skóry jest wykonywany nowoczesnym laserem frakcyjnym nieablacyjnym Alma Harmony XL Pro z zastosowaniem głowicy Clearlift. Promienie lasera penetrują w głąb skóry właściwej, powodując w niej termiczne uszkodzenia bez naruszenia naskórka (efekt nieablacyjny). Wiązka lasera ulega frakcjonowaniu, czyli rozbiciu na wiele mniejszych wiązek, które powodują mikrouszkodzenia w skórze właściwej otoczonej fragmentami zdrowej tkanki, dzięki czemu odnowa skóry przebiega znacznie szybciej. Proces regeneracji związany z gojeniem mikrouszkodzeń skóry pobudza syntezę nowego kolagenu i elastyny, a ponadto kurczenie się i napięcie tkanki, co daje efekt wygładzenia skóry, zwiększenia jej napięcia oraz ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz innych okolic ciała. Na skutek wykorzystania w laserze metody frakcjonowania oraz nienaruszenia powierzchownych warstw skóry zabieg jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta oraz nie wymaga rekonwalescencji pozabiegowej – pacjent może powrócić od razu do codziennych aktywności. Jest idealny dla wrażliwej skóry oraz bezpieczny przy wszystkich fototypach skóry.

 

Wskazania do zabiegu:

– zwiotczenie, utrata elastyczności skóry

– ujędrnianie skóry twarzy

– ujędrnianie skóry pod oczami

– ujędrnianie skóry szyi

– ujędrnianie skóry na dekolcie

– chęć „odświeżenia” i rewitalizacji skóry

– sucha, ziemista, pozbawiona blasku skóra

– bruzdy, zmarszczki, w tym zmarszczki mimiczne

– fotostarzenie skóry

– blizny różnego typu np. potrądzikowe, chirurgiczne

– przebarwienia np. potrądzikowe, posłoneczne, nierówny koloryt skóry

– rozszerzone pory

– redukcja rozstępów.

 

zabiegi na ujędrnianie skóry twarzy

Efekty:

Pierwsze pozytywne efekty w postaci poprawy gęstości, napięcia i kolorytu skóry są widoczne już po kilku dniach od zabiegu. Na skutek stymulacji produkcji kolagenu i elastyny w skórze dochodzi w ciągu kilku tygodni do przebudowy jej głębszych warstw. Po tym czasie zauważalne efekty zabiegu to:

– poprawa elastyczności, napięcia, gęstości i ujędrnienia skóry

– odnowa, odświeżenie oraz poprawa kondycji skóry

– poprawa owalu twarzy

– wyrównanie kolorytu skóry

– redukcja zmarszczek

– redukcja blizn

– znaczna redukcja, a nawet całkowite usunięcie przebarwień

– zwężenie rozszerzonych porów.

 

Czy zabieg jest bolesny? Ile trwa okres rekonwalescencji? Ile zabiegów należy wykonać?

Zabieg ujędrniania skóry laserem Alma Harmony XL ze względu na stosowaną technikę nieablacyjnego uszkodzenia skóry jest praktycznie bezbolesny. Tuż po zabiegu może występować lekkie zaczerwienienie, uczucie pieczenia lub gorąca, które mijają w ciągu kilku dni. Nie jest wymagany okresu rekonwalescencji, jak przy niektórych z laserów. Pacjent może powrócić po zabiegu do codziennych aktywności. W początkowym okresie po zabiegu należy smarować skórę kremami łagodzącymi, myć delikatnymi detergentami i bezwzględnie przez okres 4-6 tygodni stosować filtry przeciwsłoneczne (SPF 50) przed wyjściem na zewnątrz. W zależności od wskazań terapeutycznych najlepsze rezultaty widoczne są po serii 3-5 zabiegów.

 

ujędrnianie skóry twarzy

 

Kiedy widać pierwsze efekty? Ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi na ujędrnianie skóry twarzy i ciała dają pierwsze pozytywne efekty w postaci poprawy gęstości, napięcia i kolorytu skóry są widoczne już po kilku dniach. Natomiast całkowite efekty są widoczne po okresie około 3-6 miesięcy. Liczba zalecanych zabiegów zależy od stanu skóry oraz pożądanych.

 

Przeciwwskazania do zabiegu ujędrniania twarzy i ciała laserem Alma Harmony XL Pro:

– ciąża i okres karmienia piersią

– przyjmowanie doustnych retinoidów

– stosowanie substancji i leków światłouczulających np. dziurawiec, niektóre antybiotyki

– aktywna infekcja bakteryjna lub wirusowa na skórze

– choroby nowotworowe

– cukrzyca

– przewlekłe choroby skóry, takie jak: łuszczyca, liszaj płaski, atopowe zapalenie skóry

– skłonność do tworzenia przerosłych blizn.

 

Wszystkich zainteresowanych mieszkających w Warszawie i okolicach po więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu ujędrniania skóry zapraszamy na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie. Zabieg ujędrniania skóry twarzy i ciała laserem Alma Harmony XL jest wykonywany w naszym salonie wyłącznie przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę szlifującą swoje umiejętności w w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie atrakcyjnych cenach. Dbając o dobro naszych klientów przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę, tak aby cena zabiegu była atrakcyjna dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem dla poszczególnych partii ciała.

 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺