Usuwanie blizn i rozstępów – Dermapen

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, rozstępy… uciążliwy problem wielu z nas. Stosujemy różnego rodzaju kosmetyki czy zabiegi na blizny i rozstępy, licząc, że poradzą sobie z naszym problem. Niestety często nieskutecznie. Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna i oferuje nam idealny sposób na rozstępy i blizny. Nowoczesne technologie, jakimi dysponujemy, sprawiają, że możemy pozbyć się niechcianych niedoskonałość skóry już po kilku zabiegach.

 

Jednym z takich urządzeń, które świetnie radzi sobie z różnego rodzaju bliznami oraz rozstępami jest nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju DERMAPEN 4. Dermapen to zaawansowane technologicznie urządzenie, działające na zasadzie frakcjonowania mikroigłowego. Zabieg polega na mikronakłuwaniu skóry za pomocą innowacyjnego urządzenia DERMAPEN 4®, które jest wyposażone w pulsujące igły. Wytworzone mikrouszkodzenia stymulują naturalne procesy regeneracyjne skóry do produkcji nowego kolagenu. Dodatkowo system pulsujących igieł umożliwia wprowadzenie substancji czynnych jeszcze bardziej przyspieszających procesy odnowy skóry. Precyzyjnie dobrana głębokości iniekcji pozwala nam w pełni kontrolować zabieg i dostosowywać go do potrzeb pacjentki. Dzięki temu Dermapen 4 znajduje szczególne zastosowanie w przypadku usuwania niechcianych blizn (np. potrądzikowych, oparzeniowych) i rozstępów.

 

Kiedy stosować innowacyjny Dermapen 4?

Dermapen 4 to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu na blizny lub rozstępy, są niezadowolone z dotychczasowych efektów stosowania innych metod walki z niedoskonałościami i chciałyby spróbować, co oferuje w tym zakresie medycyna estetyczna. Dermapen 4 będzie doskonałym narzędziem szczególnie do walki z bliznami potrądzikowymi. U wielu z nas konsekwencją niewłaściwego leczenia trądziku są blizny potrądzikowe. Redukcja blizn potrądzikowych jest bardzo uporczywa i często same kosmetyki nie wystarczą. Wtedy trzeba użyć bardziej zaawansowanych sposobów. Dermapen poradzi sobie również z innymi rodzajami blizn np. po oparzeniach, po operacjach.

Rozstępy powstają na skutek osłabienia i rozrywania włókien kolagenowych w skórze pod wpływem zachodzących zmian hormonalnych i nadmiernego rozciągania skóry. Dzieje się tak często pod czas ciąży. Zachodzące zmiany hormonalne oraz rozciąganie tkanek brzucha powoduje powstawanie rozstępów po porodzie, które są bardzo trudne do usunięcia. Dermapen działając na skórę stymuluje ją do odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych. Jest to doskonały sposób na usuwanie rozstępów.

Rozstępy to nie tylko domena ciężarnych kobiet. Są dość częste u dziewcząt i chłopców w okresie dojrzewania płciowego. W tym czasie u dziewczynek rozstępy bardzo często pojawiają się na piersiach, pośladkach i na biodrach, zaś u chłopców zwykle na plecach czy nogach. Należy mieć na uwadze, że rozstępy są również typowe dla osób z dużą nadwagą lub otyłością, u których doszło do gwałtownego przyrostu masy ciała. W takim przypadku rozstępy pojawiają się zwykle na brzuchu, pośladkach i biodrach. Dla osób, które przyjmują przewlekle glikokortykosteroidy typowe są czerwone rozstępy na brzuchu.

 

Czym różni się nowoczesny Dermapen 4 od swoich poprzedników?

W naszym salonie stosujemy najnowsze urządzenie z serii Dermapen – Dermapen 4 wprowadzony na rynek we wrześniu 2018 r. Wraz z wprowadzeniem pierwszego Dermapena w 2010 roku mikronakłuwanie zostało całkowicie zrewolucjonizowane dzięki pierwszej automatycznej technologii przeznaczonej do tego celu. Dermapen 4 to jeszcze bardziej nowatorska i udoskonalona technologia, a w konsekwencji wyższa jakość i większa skuteczność zabiegów. Oto kilka cech, którymi wyróżnia się Dermapen 4 i które sprawiają, że warto sięgnąć po to urządzenie.

 1. Dermapen 4 zawiera dedykowany protokół do leczenia blizn. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób borykających się nieestetycznymi bliznami potrądzikowymi, oparzeniowymi i innymi. Dermapen 4 zawiera specjalne ustawienia do mikronakłuwania głębokich blizn atroficznych, rozstępów. Technologia AOVN™ automatycznie reguluje prędkość i głębokość nakłuwania, które można regulować co 0,1 mm.
 2. Urządzenie Dermapen 4 jest w stanie generować w tym samym czasie większą ilość nakłuć w stosunku do swoich poprzedników. Dzięki temu czas zabiegu skraca się. Dodatkowo nowy 16-igłowy kartridż obejmuje większą powierzchnię zabiegową.
 3. Udoskonalona technologia AOVN pozwala na większą precyzję zabiegową, większą prędkość i moc urządzenia.
 4. Dermapen 4 posiada nowy, zgłoszony do opatentowania system ACM, który posiada wewnętrzną i zewnętrzną ochronę przed przedostawaniem się płynów i powstawaniem reakcji krzyżowych. Zabieg z użyciem Dermapen 4 nigdy nie był tak bezpieczny!

 

Dermapen 4 to świetny sposób na pozbycie się raz na zawsze problemu, jakim są blizny i rozstępy. Wszechstronność i nowoczesność urządzenia pozwala na stosowanie go w wielu innych problemach skórnych takich jak:

 

 • wygładzanie zmarszczek w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i górnych powierzchni dłoni
 • zmniejszanie widoczności porów skóry
 • wiotkość skóry
 • usuwanie cieni pod oczami, rewitalizacja okolicy oka
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
 • poszarzała, źle odżywiona skóra
 • leczenie wypadania włosów
 • usuwanie cellulitu
 • redukcja przebarwień.

 

Efekty po zabiegach urządzeniem Dermapen 4:

 • redukcja widoczności rozstępów
 • redukcja blizn potrądzikowych, oparzeniowych, pooperacyjnych
 • zauważalne spłycenie zmarszczek
 • pogrubiona, elastyczna, jędrna, napięta skóra
 • redukcja cieni pod oczami
 • stymulacja skóry do produkcji kolagenu
 • mniej widoczne pory
 • redukcja przebarwień, ujednolicony koloryt skóry
 • poprawa jakości skóry
 • leczenie wypadania włosów.

 

Jaki jest przebieg zabiegu Dermapen 4?

Dermapen to zabieg iniekcyjny, dlatego przeprowadza się go w określony sposób. Podczas zabiegu Dermapen nasi specjaliści wybierają odpowiednią głębokość iniekcji, która wynosi od 0,5 mm do 3,0 mm z dokładnością do 0,1 mm. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna praca oraz pełna kontrola urządzenia. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości technologii AOVN (Advanced Oscillating Vertical Needling). Umożliwia ona dokładne ustalenie parametrów nakłuwania do leczonego problemu. Niezwykle cienkie igły są precyzyjne i dokładne.

Zabieg Dermapen przebiega fazowo. W trakcie zabiegu następuje:

 • tworzenie się nowego naskórka,
 • pobudzenia fibroblastów,
 • odnowy skóry,
 • regeneracja skóry,
 • poprawa unerwienia,
 • powstanie nowych włókien kolagenowych.

Jak często należy wykonywać zabieg Dermapen 4?

Zabieg Dermapen w naszej Klinice Anlaya wykonujemy zwykle w zachowaniu odpowiednich przerw, które wynoszą od 2 do 4 tygodni. Najczęściej wybieraną przez nas i naszych pacjentów formą są zabiegi wykonywane co 3 tygodnie. Zwykle zabiegów w serii jest od 3 do 4. Liczba zabiegów jest jednak uzależniona od stopnia problemu i ustalonego planu leczenia podczas konsultacji lekarskiej.

Jakie są zalecenia po zabiegu Dermapen 4?

Po zabiegu Dermapen przez ok. 6 tygodni zalecamy ograniczenie ekspozycji na słońce oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem.

Kiedy są widoczne pierwsze efekty? Jak długo się utrzymują?

Pierwsze efekty są zazwyczaj widoczne po drugim lub trzecim zabiegu, ale mogą być nawet zauważalne już po pierwszym. Pełny efekt jest widoczny po około 1 miesiąca od ostatniego zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • aktywna infekcja skóry
 • aktywny trądzik
 • ciąża i karmienia piersią
 • niewyrównana choroba układowa np. cukrzyca
 • skóra naczyniowa luz z tendencją do tworzenia zwłóknień
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych
 • czynna choroba nowotworowa.

Dermapen 4 to doskonałe urządzenie, którym jest przeprowadzane usuwanie blizn i rozstępów w wielu klinikach medycyny estetycznej w Warszawie i innych miastach. Zatem jeśli zależy Państwu na profesjonalizmie, indywidualnym podejściu do pacjenta, wykwalifikowanej kadrze szlifującej swoje umiejętności w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz atrakcyjnych cenach, zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Józefowie (okolice Otwocka).

DERMAPENod 300 zł*

*w zależności o wielkości obszaru cena ustalana indywidualnie

 

Efekty Zabiegu

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺