Odmładzanie twarzy – Naturalny lifting twarzy w technologii Icoone

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Proces starzenia się skóry daje widoczne i nieestetyczne objawy w postaci zmarszczek i bruzd, a także utraty elastyczności. Równie niepożądane są symptomy zmęczonej cery, jakimi są nierówny koloryt, sińce i opuchlizna pod oczami. W walce z tymi niedoskonałościami skuteczny jest masaż twarzy, który pozwala osiągnąć efekt liftingu bezinwazyjnie oraz w pełni bezboleśnie.

Komu polecany jest zabieg?

Przeprowadzenie zabiegu Icoone na twarz zalecane jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie oznaki starzenia oraz zmęczenia cery. Do takich należą:

  • zmarszczki
  • bruzdy
  • luźna skóra, znaczne osłabienie elastyczności
  • siny, szary, ziemisty koloryt
  • opuchnięte oczy
  • matowa cera, pozbawiona blasku

Wykonanie naturalnego liftingu twarzy w technologii Icoone pozwala skutecznie zredukować powyższe symptomy, przywracając skórze optymalny, młody i zdrowy wygląd, a także optycznie odejmując kilka lat.

Na czym polega zabieg liftingu twarzy w technologii Icoone?

Działanie zabiegu Icoone opiera się na drenażu limfatycznym, poprzez zmiany ciśnienia krwi oraz limfy, w efekcie którego, komórki tkanki skórnej są stymulowane do większej aktywności. Znacznie zwiększa się ilość substancji odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry, a zatem kolagenu, 

kwasu hialuronowego oraz elastyny. Włókna kolagenowe zostają wzmocnione, znacznie poprawia się proces wiązania wody, w wyniku czego natychmiast poprawia się poziom nawilżenia cery, co dodatkowo wpływa na napięcie i elastyczność skóry. Wykonywany masaż jest bezbolesny i komfortowy, zabieg pozwala na odprężenie i rozluźnienie.

Jakie są efekty zabiegu?

Po masażu twarzy w technologii Icoone twarz zostaje wygładzona, zmarszczki i bruzdy zredukowane. Znacznie poprawia się owal twarzy oraz koloryt. Zabieg pozwala osiągnąć efekt liftingu bez użycia skalpela. Dla pełnego efektu należy wykonać całą serię zabiegów.

Efekty Zabiegu

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadcze – nia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadcze – nia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

CENNIK

 

NATURALNY LIFTING1 zabieg5 zabiegów10 zabiegów15 zabiegów
Twarz + szyja [40min]300 zł1250 zł2200 zł3000 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺