Odmładzanie twarzy – zabieg w technologii Alma Accent Prime

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Wraz z upływem lat nasza skóra zaczyna tracić dawną jędrność i młody wygląd. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, co niejednokrotnie stanowi przyczynę obniżonego poczucia własnej atrakcyjności. Wszystko to za sprawą zmniejszonej ilości włókien kolagenowych, odpowiadających za młody i świeży wygląd naszej skóry. Na szczęście, dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w zabiegu w technologii Alma Accent Prime, możliwe stało się przeprowadzenie skutecznego zabiegu odmładzania twarzy oraz szyi bez użycia skalpela! 

Lifting twarzy i szyi bez skalpela

Kiedy skóra naszej twarzy oraz szyi zaczyna się zmieniać, często sięgamy po radykalne rozwiązania. Niemniej jednak, przeprowadzenie wielogodzinnej operacji przy użyciu skalpela niejednokrotnie stanowi spore wyzwania dla naszego zdrowia, a ponadto wywołuje nieodwracalne zmiany w wyglądzie naszej twarzy oraz mimice. Na szczęście, dzięki najnowszym odkryciom technologicznym, możliwe stało się opracowanie skutecznego zabiegu odmładzania twarzy bez użycia skalpela. Innowacyjna technologia pozwala na wysyłanie unipolarnych fal radiowych, odznaczających się wysoką częstotliwością (nawet do 40 MHz). Dzięki temu, możliwe staje się pobudzenie wydzielania większych ilości kolagenu, odpowiedzialnego za przywrócenie jędrności naszej skóry oraz jej młodego wyglądu. Co najważniejsze, nowoczesna technologia pozwala na precyzyjne działanie w głębokich warstwach skóry, zmniejszając tym samym istotnie ryzyko powstawania widocznych podrażnień po zabiegu. Ponadto, zabieg ten jest praktycznie bezbolesny i w pełni komfortowy. 

Dla kogo?

Zabieg ten polecany jest wszystkim osobom, które odczuwają dyskomfort związany ze zmianami powstającymi wraz z upływem lat, w obrębie skóry naszej twarzy oraz szyi. Wskazaniem do jego przeprowadzenia są:

  • Widoczne zmarszczki oraz bruzdy; 
  • Wyraźne zwiotczenie skóry w obrębie skóry twarzy, jak również szyi; 
  • Przesuszenie oraz zmęczenie skóry; 
  • Utrata napięcia i elastyczności skóry twarzy oraz szyi. 

Jednocześnie należy pamiętać, że przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są przewlekłe choroby nerek oraz wątroby, choroby nowotworowe, aktywne stany zapalne skóry, okres ciąży oraz karmienia piersią, choroba niedokrwienna serca oraz przebyte w przeszłości zawały serca.

Co możesz zyskać decydują się na lifting twarzy i szyi ?

Niniejszy zabieg pozwala na osiągnięcie spektakularnych i trwałych efektów, już w krótkim czasie od rozpoczęcia jego stosowania. Zabieg w technologii Alma Accent Prime pozwala na skuteczne pobudzenie działania włókien kolagenowych, a tym samym wyraźną poprawę jędrności naszej skóry. Ponadto, zabieg ten zapewnia efektywne wymodelowanie owalu twarzy oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek.

Efekty Zabiegu

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadcze – nia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

CENNIK

 

ZABIEG W TECHNOLOGII ACCENT PRIME TWARZ
BEZINWAZYJNY LIFTING + ZAGĘSZCZANIE SKÓRY (FALA RADIOWA)1 zabieg4 zabiegi6 zabiegów
Twarz600 zł2100 zł2700 zł
Twarz + szyja750 zł2700 zł3500 zł
Twarz + szyja + dekolt850 zł3000 zł4200 zł
Oczy400 zł1400 zł1800 zł
BEZINWAZYJNY LIFTING + REDUKCJA DRUGIEGO PODBRÓDKA (FALA RADIOWA + ULTRADŹWIĘKI)1 zabieg4 zabiegi6 zabiegów
Twarz (RF) z redukcji tkanki tłuszczowej na podbórdku (US)700 zł2400 zł3300 zł
Owal twarzy500 zł1800 zł2400 zł
Podbródek450 zł1600 zł2100 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺